Wellness pobyt v Luhačovicích – klidný odpočinek i místo plné turistických tras

Přemýšlíte o krásné dovolené, uprostřed malebné přírody, která překvapí ne jednoho návštěvníka? Máme pro Vás typ na Wellness pobyt v překrásném Augustiánském domě v Luhačovicích. Tyto velice oblíbené a známé lázně se nachází na úpatí Bílých Karpat.

Wellness pobyt v Luhačovicích – klidný odpočinek i místo plné turistických tras

V Luhačovicích, nádherném městě ve Zlínském kraji, jsou wellness pobyty velice oblíbené. Čím dál tím více turistů jezdí do lázní, protože si chtějí odpočinout, strávit úžasný víkend nebo si udělat výlet do krásné přírody. Toto město je půvabné svou krásnou architekturou, malebným údolím, zelení, bohatým kulturním životem (festivaly), kvalitním ubytováním, sportovním vyžitím a kvalitním gastronomickým zážitkem.

 

Proč navštívit město Luhačovice?

Jedním z navštěvovaných míst je Minigalerie rozhleden, která se nachází nedaleko vlakového nádraží. V této galerii spatříte 3D modely českých a slovenských rozhleden a vyhlídkových staveb. Dalším místem, které můžete navštívit, je Muzeum Luhačovického Zálesí, které svou expozicí představuje tradiční lidovou kulturu a reprezentuji i luhačovické lázeňství.

Město je také bohaté na léčivé minerální prameny. Najdeme zde např. pramen Aloiska, který je jedním z nejstarších pramenů, pramen Vincentka nebo Amandka.

Pokud jste milovníky oblíbených lázeňských oplatek, ochutnat zde můžete celou řadu příchutí, např. jablečnou, pomerančovou, nugátovou či karamelovou.

Milovníci turistiky jistě ocení několik turistických tras. Vydat se můžete například na procházku kolem půvabné Luhačovické přehrady.

 

Wellness pobyt na 2 noci v Augustiánském domě

Chcete prožít spojení rodinné atmosféry a odpočinku? Zakupte si dárkový poukaz na wellness pobyt Luhačovice v jednom z nejkrásnějších architektonických skvostů Luhačovic. Během pobytu v Augustiánském domě si vychutnáte dostatek soukromí, klidné a krásné prostředí a místní delikatesy.

Ubytováni budete v jednom z moderně vybavených a klimatizovaných pokojů. Vybrat si můžete z pokoje Classic, Superior a Junior Suite. Dále jsou v nabídce dva luxusní apartmány – Apartmá Leoše Janáčka a Augustian. V ceně naleznete kvalitní ubytování, pestrou snídani s příjemným výhledem do zahrady, uvítací nápoj, Wifi připojení, parkování, zvýhodněné obědové menu a 3chodovou večeři.

Cena, včetně lázeňského poplatku, se pohybuje od 8 040 Kč. Uvedená cena je pro 2 osoby.

Během celého pobytu načerpáte novou sílu a dokonale si odpočinete.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.