Víme, kde mají ty nejúžasnější zásnubní a snubní prstýnky!

Víme, kde mají ty nejúžasnější zásnubní a snubní prstýnky!

Ať si každý, kdo chce, co chce říká, na vzhledu a kvalitě zásnubních a snubních prstenů vždy záleží. Vždyť se jedná o šperky, kterými dokazujeme náš nejmilejší cit – tedy lásku. Snubní i zásnubní prstýnky jsou šperkem, který symbolizuje spojení dvou lidí. Měly by proto být jedinečné v každém detailu. Víme o místě, kde najdete úžasné snubní i zásnubní prstýnky v rozličných provedeních. Navíc vám poradíme, jak správně prstýnky vybrat na co si dát při jejich výběru pozor.

 

 

Jak vypadá ideální zásnubní prsten?

Ve společnosti koluje tvrzení, že zásnubní prsten by měl mít hodnotu minimálně čtyř běžných platů muže, který prsten ženě dává. Je to sice hezké, ovšem ne každý má tolik peněz. Nemusíte ale věšet hlavu. Luxusní zásnubní prsteny jsou k mání i za velice příjemné ceny. Ideální zásnubní prsten by měl mít jeden výrazný kámen. Ten by měl být buď bílý nebo může být i barevný – oblíbené jsou zásnubní prsteny s červeným krystalem. K nejluxusnějším patří zásnubní prstýnky s brilianty. Těm žádná žena neodolá. Při výběru zásnubního prstenu je potřeba znát vkus ženy.

 

TIP pro všechny chytré ženy – jestliže tušíte, že vás váš partner chce požádat o ruku, dejte mu nenápadně tip na prsten, který se vám líbí. Stačí sednout k počítači a podívat se na nabídku e-shopu snubniprsteny.com. Najdete zde celou řadu opravdu skvostných kousků.

 

Jak vybrat snubní prsteny?

Snubní prsteny byste vždy měli vybírat společně. I při výběru snubních prstenů je e-shop snubniprsteny.com ideálním místem. Najdete zde totiž ručně vyráběné prstýnky v rozličných designech. Prstýnky jsou vyrobené z bílého, žlutého, červeného nebo kombinovaného zlata. Na přání zhotoví i snubní prsteny z jiného kovu jako je platina, nebo stříbro. Těšit se můžete na moderní designy a příjemné ceny. Pří výběru snubních prsten myslete na to, že je budete nosit řadu let. Měly by se tedy líbit vám obou.

 

Vyberete si na www.snubniprsteny.com i vy?

 

 
1 odpovědí na "Víme, kde mají ty nejúžasnější zásnubní a snubní prstýnky!"

  1. Kimi  Listopad 29, 2017 v 6:12 pm

    Zásnubní prsten s červeným kamenem jsem ještě neviděla, škoda, že tu nejsou fotky. Myslela jsem, že teď frčí safíry 🙂 K dalšímu bodu – nenápadně ukázat fotku prstenu na internetu mi nepomohlo, přítel řekl, že se mu nelíbí ani jeden. Asi ho chtěl nosit sám. Nakonec jsem dostala s jedním větším kamínkem (zirkonem) a několika drobnými z klenotnictví Rýdl.

    Odpovědět

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.