Vařte zdravě pro celou rodinu

Čeká nás období bez sluníčka, šedivá obloha, plískanice. V chladných dnech nám brzy začnou chybět čerstvé druhy zeleniny i ovoce. Jídelníček však nemusí sklouznout do jednotvárné podoby. I na dlouhou zimu se můžete dobře připravit. Využijte potraviny, které vám pomohou čarovat v kuchyni. Uvařte své rodině jídlo, které zahřeje, zachutná a také navíc prospěje.

Vařte zdravě pro celou rodinu

Společné jídlo

Na e-shopu 2kukuřice najdete širokou nabídku kvalitních potravin pro každodenní vaření. Oběd i večeři můžete vykouzlit ze surovin, které obsahují velký podíl vlákniny, jsou dobře stravitelné a nabízí řadu a řadu možností zpracování. Jáhly využijete jako přílohu, do polévek, na kaše, ale i pro sladké recepty. Červená čočka je skvělá do salátů i jako hlavní jídlo. Běžně vařená jídla můžete také zajímavě obměnit, využijte dochucovadla, třeba Miso Shiro, a provoňte váš byt exotickými dálkami. Nabídka je poskládána z užitečných a zdravých potravin, včetně potřebného základu pro vaření, jako je olej pro smažení a pečení. Nezapomínáme ani na vegetariány a vegany – sójová alternativa smetany již tradičně patří do jejich nákupního košíku.

 

Rychlá a zdravá svačinka

Nejen u školáčků si maminky lámou hlavu, jak vybrat zdravou a dobrou svačinku. Denní boj o porci vitamínů můžete obohatit velmi jednoduše. Ovesná tyčinka dodá spoustu vitamínů i minerálů. Kombinace sušeného ovoce, ovesných vloček a ořechů poskytne potřebnou energii malým i velkým. Tyčinku můžete přidat do aktovky, ale i baťůžku na cvičení, nebo jen tak do kapsy při procházce ven. Další možností dobré svačinky (mimo ovesnou tyčinku) jsou pomazánky. Zeleninový základ v minutě rozetřete na chleba či jiné pečivo a výborně nasytíte celou rodinu. Pro mlsné jazýčky můžete vybrat i sójový dezert. Vyváženou a dobrou svačinku nemusíte dlouze hledat nebo složitě připravovat. E-shopy vám nabízí rychlé a jednoduché řešení bez kompromisu na kvalitě.

Oslaďte si den

A myslíme i na zdravé mlsání. Blíží se doba vánoc a s ním spojené přípravy a pečení cukroví. Vyzkoušejte letos i nové recepty. Nepečené sladkosti s ořechy a rozinkami s jistotou zachutnají všem. Lákavé jsou také recepty, které využívají javorový sirup. Nabídněte svým blízkým zdravější varianty. Schovejte do sladkého cukroví i kousek prospěšnějších látek.

Udělejte si v kuchyni prostor pro kvalitní suroviny. V e-shopu 2kukuřice vám v období 20. 11 – 22. 12. nabízí mimořádnou slevu 15 – 30 % na vybrané produkty. Kvalitní potraviny v bio kvalitě, bez přídavných konzervantů a dochucovadel vám přinesou skvělý základ pro denní vaření i přípravu svačin pro děti. Myslete na zdraví své rodiny a využijte zároveň skvělou příležitost k výhodnému nákupu. Na našich stránkách najdete pro inspiraci i řadu receptů a návodů, uvařte si příjemný voňavý čaj a projděte si naši nabídku.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.