Val di Fiemme – ideální dovolená v zimě i létě

Pokud hledáte klidnou lokalitu pro strávení rodinné dovolené v zimě či létě, mrkněte na dovolenou ve Val di Fiemme. Údolí ležící v severní Itálii vás uchvátí skvělou polohou. Nachází se na rozhraní Fleimstalských Alp a masivu Latemar v Dolomitech. Nádherným údolím protéká řeka Avisio. Val di Fiemme, to je super pobyt na čerstvém vzduchu v každé roční době. Ať už milujete lyžování anebo cyklistiku a procházky přírodou, nikdy se nezklamete.

Val di Fiemme – ideální dovolená v zimě i létě

Lyžování Val di Fiemme

Tato půvabná oblast je jedním z nejznámějších italských středisek. Najdete zde sjezdařské areály a běžkařské trasy. V letech 1991 a 2003 bylo Val di Fiemme dějištěm Mistrovství světa v severském lyžování. Za zmínku stojí to, že se zde konají závody Světového poháru v běhu na lyžích. Tento výčet je pouze orientační, protože nesmíme zapomenout na Tour de Ski. Brána Dolomit, jak se tomuto světoznámému lyžařskému resortu říká, se může pochlubit slunným počasím a rovněž širokými sjezdovkami, které jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé lyžaře. Díky skipasu Dolomity Superski ušetří celá rodina. Užijete si skvěle upravené sjezdovky a běžecké stopy, bobové a sáňkařské dráhy, bruslení, ochutnávku místních specialit a luxusní ubytování Val di Fiemme.

 

Ubytování v útulných horských chatách

Lidé často přemýšlejí nad tím, pro jaký druh ubytování se rozhodnout. Pakliže uvažujete o lyžování Val di Fiemme, oslovte odborníky na tuto překrásnou oblast hor, lesů a údolí. Vzhledem k tomu, že je Val di Fiemme dechberoucí také v letním období, neprohloupíte. Procházky panenskou přírodou, koupání, rafting, cyklistika, jízda na koni, horolezectví, pěší turistika a ochutnávka italských delikates jsou na denním pořádku. Více informací na webu visitfiemme.it. Zapomeňte na klasickou dovolenou v Itálii a vsaďte na úžasný pobyt v nitru přírody.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.