Ukažte se v léčivých špercích!

Ukažte se v léčivých špercích!

Chcete vypadat krásně? Ráda zvýrazňujete svoji osobnost vybranými šperky? Nespokojíte se ale jen tak s něčím? Máte ráda originalitu? Chcete si pořídit elegantní šperky, které můžete nosit kamkoliv? Pokud jste alespoň jednou odpověděla ano, potom by vás mohl zajímat náš tip na unikátní šperky, které nejen skvěle vypadají, ale mohou nabídnout i zvláštní účinky…

 

  1. achatKrásou a sílou

Chceme vám představit unikátní šperky, které jsou vyrobené ze vzácných kamenů. Tyto šperky vypadají vždy nádherně a to díky tomu, že mají jednotlivé kamínky nepravidelný tvar. Díky tomu nabízejí originální vzhled. Krásně se v nich odráží světlo. Pokud vsadíte na tyto šperky, budete mít jistotu, že se ozdobíte originálem. Kamenům, ze kterých jsou tyto šperky vytvořeny, jsou navíc přisuzovány zvláštní léčivé účinky. Nekupujete tedy jen obyčejný šperk, ale věc, která vás může pozitivně ovlivnit.

 

olivCo je možné mít?

Vaší ruku mohou ozdobit originální náramky. Skvostem se může stát například náramek z kamínků Rodonitu. Rodonit je kámen, který prý léčí zlomená srdce a současně také pomáhá rychle se přizpůsobit změnám. Navíc posiluje dýchací cesty a štítnou žlázu a také tiší bolesti. Nádherně bude vypadat i ametystový náramek. Jeho fialová barva je prostě dokonalá. Ametyst je kámen, který uklidňuje a podporuje hluboký spánek. Super záležitostí je i náramek z Olivínu. Tento vás nadchne elegantní zelinkavou barvou. Olivín posiluje vnitřní rovnováhu. K náramkům si můžete pořídit i nádherné náhrdelníky. Barvy můžete libovolně kombinovat nebo vsadit na náramek a náhrdelník ze stejného kamene, to už záleží jen na vás. Pořídit si můžete například 90cm dlouhý náhrdelník z achátu. Pozor – achát afrodiziakální kámen, takže se jistě bude hodit…A pozor – náramek i náhrdelník můžete společně pořídit za méně než 200Kč!

 

Nabídka je samozřejmě mnohem bohatší. Prohlédnout si ji můžete na www.knihydobra.cz

 

Pokud se chcete dozvědět více o významu a léčivých účincích kamenů, podívejte se zde.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.