Tričko pro motorkáře – originální dárek, který potěší každého chlapa s duší motorkáře

Orginální a neokoukaná pánské trička pro motorkáře. Kvalitní moto trička zakoupíte pouze u nás – neváhejte a navštivte nás, HobbyTriko.cz

Tričko pro motorkáře – originální dárek, který potěší každého chlapa s duší motorkáře

Nejlepší trička pro motorkáře

Než oschou silnice a hospodští a opodál rozloží slunečníky nad venkovními zahrádkami, je potřeba popřemýšlet nad stylovým oblečením na motorku. Motorkář, který nemá originální  a vytuněné tričko s potiskem, ten jako by nebyl. A být v partě outsider, nikdo nechce.  A to je i jeden z důvodů, proč jsou trička pro motorkáře tak populární.

Tričko pro motorkáře

Pánské tričko pro motorkáře

 

Trička se jménem nebo rokem narození

Motorkářské narozeninové oslavy to jsou bujaré párty, kde kromě nealko piva na stole (jak jinak by se motorkář dopravil zpět domů), nesmí chybět jako dárek parádní motorkářské tričko. Nechte vašemu motorkáři vytisknout jedinečné tričko s jeho jménem do SPZ. Nemusí zůstat pouze u jména. Může to být i přezdívka. Vtipná trička jsou pro tento účel přímo určená, tak se nestyďte být kreativní, ať se společně pořádně zasmějete:).  Oblíbená jsou moto trička s rokem narození nebo věkem oslavence.

Motorkářské tričko

Tričko pro motorkáře Born to ride

 

Vtipná motorkářská trička

Motorkáři jsou drsní chlápci, ale mají i křehkou duši a hlavně smysl pro humor. Vtipná motorkářská trička jsou mezi motorkáři obzvláště populární. Motorkáři si rádi ze sebe dokážou udělat legraci. Tričko tak bude super dárkem pro kamarády z party nebo přítele. Oblíbené je vtipné motorkářské tričko s motivem evoluce, kde motorkář skončí na vozíku nebo tričko pro motorkáře s motivem šlehajících plamenů z motorky a nápisem „Žhavej do motorky, s manželkou je to vlažnější”.

Dárek tričko pro motorkáře

Pánské tričko pro drsného motorkáře

 

Kde trička po motorkáře koupit?

Pro tričko nemusíte jezdit složitě na motorce. Stačí si tričko několika kliky jednoduše objednat na e-shopu www.HobbyTriko.cz a do 3-5 dní máte tričko doma. Nikde jide neseženete takový výběr motivů a velikostí. Pro prostorově výraznější motorkáře jsou v nabídce trička až do velikosti 4XL. Bezproblémová výměna velikostí je samozřejmostí.

 

Prvotřídní kvalita

Trička z eshopu www.HobbyTriko.cz jsou vyrobena ze 100% bavlny předního evropského výrobce textilu. Trička jsou potištěna nejmodernější technologií na trhu. Potisk se neloupe, nepraská a je příjemný na dotek.  Firma si zakádá  na kvalitě materiálů a potisku. Důkazem toho jsou i kladné recenze zákazníků, kteří se do eshopu rádi vrací. Tak až vám dojdou nápady na dárek, zkuste motorkářská trička. Jedná se o dárek za několika stovek, kterým ale uděláte velikou parádu.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.