Tradiční a neobvyklé dárky pro novomanžele

Spolu s blížícím se létem brzy naplno vypukne svatební sezóna. To obnáší samozřejmě spoustu příprav pro nevěstu a ženicha, ale ani svatební hosté by neměli přípravu podcenit. Trápíte se tím, jaké šaty si jako svatební host obléknout, a málem jste zapomněla na dárek pro novomanžele? Nezoufejte! V následujícím článku se dozvíte, jaké dárky jsou v kurzu a čím novomanžele určitě potěšíte!

Tradiční a neobvyklé dárky pro novomanžele

Časy se mění a s nimi i dárky pro novomanžele. Pravdou je, že zatímco dříve každý pár ocenil zařízení do domácnosti, nejrůznější spotřebiče a další nezbytnosti, v současné době už takové dárky nikoho nijak zvlášť nenadchnou. Drtivá většina párů žije ve společné domácnosti už dávno před svatbou, takže mají vše potřebné.

Jak tedy nešlápnout vedle a potěšit novomanžele osobitým dárkem? Přečtěte si naše tipy na svatební dary, se kterými určitě neuděláte chybu!

 

Osobitý dárek vždycky potěší

Dárkem pro novomanžele rozhodně nemusí být pouze peníze, jak se mnoho lidí v současné době domnívá. Přece jenom existuje spousta jiných možností, zvlášť pokud nevěstu a ženicha dobře znáte a opravdu víte, co by se jim mohlo líbit. Kromě nějaké hotovosti jsou velmi oblíbené nejrůznější dárkové poukazy a vouchery, například do luxusní restaurace, na víkendové wellness, netradiční adrenalinový zážitek… Pokud si však z nějakého důvodu netroufáte darovat přímo „zážitek“, můžete vsadit na voucher do obchodu s originálními bytovými dekoracemi, domácími potřebami nebo třeba s luxusními delikatesami. Možností je zkrátka mnoho, stačí se jen krátce zamyslet…

 

Peníze nikdy nezklamou

Jestliže přece jenom chcete zůstat u dárku ve formě finanční hotovosti, dbejte na formu, v jaké dar předáte. Klasikou je pěkná obálka určená přímo ke vložení peněz. Existuje však mnoho originálních způsobů, jak peníze předat, například v truhličce, rámečku…

Nutno podotknout, že často se už na samotné pozvánce dočtete, že novomanželé by upřednostnili právě peněžní dar, například příspěvek na svatební cestu. V takovém případě je rozhodně lepší jejich přání respektovat a nesnažit se být za každou cenu originální.

Proč však novomanžele nepotěšit ještě milým upomínkovým předmětem, jako jsou třeba svatební sklenice, svatební ramínka nebo obrazy? A svatební fotoalbum nebo fotorámečky se jim také jistě budou hodit! Spoustu krásných drobností naleznete na https://www.svatbadekor.cz/katalog-zbozi/katalog-zbozi/darkove-zbozi_184/darky-pro-hosty-a-novomanzele.

 

K jakým dárkům pro novomanžele se nejčastěji přikláníte? Máte nějaký originální způsob, jak darovat peníze?
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.