TOP 5 nejlepších nákupních míst v Praze

Podlehnout nákupní horečce je tak snadné! Rozmarné léto si dozajista žádá zbrusu nový pár módních bot, doplněných o svůdně rozevláté šaty nebo rafinovaně střižený overal. A proč zůstat jen o jednoho outfitu, když si můžete nakupování v Praze užít plnými doušky na těch nejlepších místech? Poradíme vám, jak na to.

TOP 5 nejlepších nákupních míst v Praze

Naše stověžatá metropole, po právu zařazená do prestižního seznamu UNESCO, je jedním velkým muzeem a výkladní galerijní skříní v jednom a na 22. příčce se umístila ve velkém Nákupním průvodci nejlepšími destinacemi světa online obchodního domu ShopAlike! Tato nákupní mapa vám poradí ta nejlepší místa pro tu pravou dámskou jízdu skutečně se vším všudy.

 

Značkové butiky v secesním hávu

Absolutní jedničkou při nakupování v Praze je rozhodně Pařížská ulice, často označovaná za nejexkluzivnější a nejdražší ulici Praze. Doslova přetéká mnoha různými značkovými butiky, určenými pro milovníky té nejlepší módy s vytříbeným vkusem a citem pro eleganci. Značky jako Prada, Louis Vuitton nebo Patek Philipe patří mezi mnoho těch, které jsou k dostání jen a právě zde. A na unavené návštěvníky čeká i celá řada restaurací nabízejících vše od luxusních obědových menu až po osvěžující koktejly ideální pro zahnání úmorného horka.

 

Montmartr a Kreuzberg pod jednou střechou

Pokud hledáte zajímavou směs kulturních zážitků, gastronomického potěšení a jedinečných nákupních příležitostí, bude pro vás Krymská ulice ve čtvrti Praha-Vršovice přesně to pravé. Vyhlédněte si termín konání některého z oblíbených pouličních festivalů a užijte si tu pravou letní nákupní atmosféru skutečně naplno!

 

200 obchodů v příjemném prostředí

Pokud vám počasí zrovna nepřeje, určitě navštivte nákupní středisko Palladium v centru Prahy, které stojí na základech stavby ještě starší, než jsou slavné pražské hradby. Pokochejte se unikátním začleněním historických prvků do moderní budovy a pak vyražte do víru nákupů mezi značky jako Lush, Calvin Klein, Body Shop, Estée Lauder, Esprit nebo třeba Guess. Potěší vás zejména široká nabídka různého sortimentu za velmi přijatelné ceny. V Palladiu jednoduše nakoupíte všechno na jednom místě a ještě si uděláte radost mnoha okouzlujícími drobnostmi.

 

Na vlně retro s vlastním příběhem

Značka Boho patří mezi milovníky retro a vintage módy k absolutní špičce! Právě proto otevřel Boho Vintage Concept Store své dveře návštěvníkům na velmi atraktivním místě na rozhraní Prahy 2 a 10. Nabízí nejenom neotřelé modely prověřené zubem času, ale také příběhy a novou šanci pro často zapomenuté unikátní kousky stejně jako multifunkční prostor pro všechny, kterým jsou podobné myšlenky blízké. Pokud se rádi občas svezete na vlně nekonformnosti, Boho v Praze určitě nemůžete minout.

 

Československá módní historie a vše pro vaše nohy

Pamětníci komunismu si jistě pamatují legendární značku Botas, která nyní znovu ožívá díky iniciativě návrhářů Jakuba Korouse a Jany Kloss. V Praze najdete hned dva vlajkové obchody Botas 66, ve kterých si můžete vybrat z dlouhé řady léty prověřených modelů, a také nahlédnout do mnohdy pohnuté historie československé módy.

Jak vidíte, pro perfektní zážitky z nakupování nemusíte do zahraničí. Ale pokud byste přesto chtěli navštívit některou z oblíbených mekk příjemného nakupování, určitě se inspirujte na stránkách Shopalike.cz. Zde najdete porovnání jednotlivých měst podle míry luxusu, nastavených cen, ale také ceny za MHD a mnoha dalších faktorů spolu s dobrými tipy pro nejlepší nákupy. Zcela jistě využijete i rady od lokálních blogerů nebo praktický kalendář významných módních akcí. Připravte se na maximum  a užijte si nakupování po celém světe skutečně se vším všudy!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.