Taste of the Wild – granule, které psům maximálně prospívají

Taste of the Wild – granule, které psům maximálně prospívají

Trávicí ústrojí psů je velmi citlivé, a proto je nutné stravě pro vašeho čtyřnohého přítele věnovat velkou pozornost. Střeva ani žaludek psa rozhodně nejsou stavěny na lidskou stravu. Psí tělo si neumí poradit s kořením ani s nadměrným množstvím soli, které si my lidé do jídla rádi dáváme. Pokud byste psovi dávali lidské jídlo, bude to znamenat jediné: poškodíte jeho trávicí systém a pes bude mí vážné a bolestivé problémy. Naopak – pokud mu dopřejete kvalitní stravu, bude pes spokojený a můžete mu i prodloužit život…

 

wildKvalita je důležitá!

Granule jsou pro psy ideálním krmivem, ve kterém dostanou vše, co potřebují a to v optimálním poměru. Platí to samozřejmě jen v případě opravdu kvalitních granulí. Ty extra levné rozhodně nebudou mít takovou výživovou hodnotu jako jejich „kolegyně“, které jsou jen o pár korun dražší. Jestliže je cena i u vás při nákupu krmiva pro psy rozhodujícím faktorem, rychle se tohoto nešvaru zbavte. Ruku na srdce – sobě také nekupujete to nejméně kvalitní.

 

Jsou jednou z nejlepších možností

Naším tipem pro spokojený a vitální život vašeho psa jsou speciální granule Taste of the Wild. Nad ostatními druhy výrazně vynikají složením. Dobré je vědět je, že granule neobsahují žádné obiloviny (ty jsou do granulí přidávány jen kvůli objemu). Obsah Taste of the Wild je tvořen výhradně prvotřídními složkami. Je to například maso z bizona, srnky, lososa, jehněte, kuřat apod. Maso je doplněno bramborami, bylinkami, rajčaty a také trochu netradičními přísadami jako jsou lesní plody – zejména borůvky a maliny. Je to z toho důvodu, aby granule co nejvíce napodobily původní stravu šelem.

 

Rozmanité variace i pro vašeho miláčka

Taste of the Wild je možné mít v několika různých příchutích. Mezi nejpopulárnější patří granule High Praire, jejichž hlavní složkou je pro psy velmi atraktivní bizoní maso. Tyto granule dokonce získaly prestižní ocenění od dogfoodanalysis.com – v hodnocení kvality získaly 6 ze 6 možných hvězd! Možné je koupit granule pro dospělé psy i pro štěňata.

 

Bohatou nabídku těchto granulí i dalších doplňků pro psy najdete na www.mujmazlik.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.