Svíčka s vltavínem v těle – to je nový Strom života

Originální svíčky pro náročné vyrábí Markéta Vajsová už několik let. Její absolutní novinkou je nádherná zelená svíčka Strom života se srdcem z půvabného vltavínu, která bude poprvé k dostání 29. března exkluzivně v obchodě U Džoudyho v Celetné.

Svíčka s vltavínem v těle – to je nový Strom života

Markéta Vajsová patří ve světě milovníků svíček k celebritám. Každou svíci či svíčku totiž vytváří ručně a vkládá do nich velký kus svých esoterických znalostí. Každá svíčka je originál a tvoří ji jen ty nejkvalitnější materiály. Svíčky Markéty Vajsové modelované či odlévané z tvrdého parafínu doplněného jemnými barevnými pigmenty se okolo horkého plamene neroztékají, ale postupně tají a formují se do těch nejfantastičtějších tvarů. Světlo prostupující těmito křivkami pak kromě svého teplého odstínů získá ještě nádech tajemna.

Strom života se srdcem z vltavínu

Vltavín patří do kolekce našich národních kamenů. Jeho zelená barva ho spojuje se zemí a dodá v dnešní době tolik potřebný klid a pohodu. Dokáže také pomoci při koncentračních cvičeních a meditaci a pomáhá i při celkové únavě organismu a bolestech hlavy.

Svíčka se srdcem z vltavínu je proto jedinečná. Markéta Vajsová ji nazvala Strom života a poprvé bude k dostání 29. ledna 2016 v prodejně Knihy Dobra – U Džoudyho, Celetná 32, Praha 1 v čase 10:00 – 18:00.

Svíčku strom života můžete stejně jako všechny ostatní svíčky se středem tvořeným drahým kamenem, použít hned dvěma způsoby. Nejdříve si vychutnáte její očišťující a harmonizující světlo a poté ze zbytku parafínu vyjmete drahý kámen, který můžete použít k dekoraci a zútulnění vašeho bytu nebo jako léčivý a posilující talisman.

 svicky_vajsova_aroma-600x600

Vybírejte z široké řady svíček

Že jsou svíčky od Markéty Vajsové opravdu jedinečné se můžete přesvědčit v e-shopu www.knihydobra.cz. Kromě širokého výběru svíček a svic (vonné, čakrové a další) vás určitě osloví i produkty z přírodní kosmetiky nebo medicíny. Na veškeré zboží zakoupené přes e-shop navíc platí speciální 10% sleva.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.