Svatební šaty na míru vyjdou mnohdy levněji, než je cena půjčovného

První, nad čím začnete přemýšlet, jakmile vám partner na prst navleče zásnubní prsten, jsou svatební šaty. Pokud jste si udělala představu o tom, jak by měly princeznovské šaty vypadat, prošla jste už spoustu salonů, ale v ani jednom neměli model, jenž by se vám zamlouval, potom si nechejte ušít svatební šaty na míru.

Svatební šaty na míru vyjdou mnohdy levněji, než je cena půjčovného

Svatební šaty na míru nevyjdou majlant, jak se zřejmě domníváte. Dokonce mnohdy jsou levnější, než je cena půjčovného. Svatba je velký den, a proto začněte s plánováním co nejdříve. Vedle svatebních šatů vás čeká ještě výběr svatebního oznámení, zamluvení místa obřadu a hostiny a podobně.

 

Kam pro svatební šaty?

V první řadě byste se měla vůbec rozhodnout, kam se pro svatební šaty vydat. V současné době existuje nespočetné množství svatebních salonů, jež se liší nabídkami, cenami, stylem a podobně. Ideální je přímo některé ze salonů navštívit a vyzkoušet si šaty, nechat si poradit. Jestliže se vám však ani jedny nezamlouvají, zvolte spíše možnost ušití svatebních šatů na míru. Ovšem v takovém případě je nutné přijít co nejdříve, protože je nereálné šaty ušít během dvou týdnů před svatbou.

 

Šaty, které lichotí vaší postavě

Bohužel, ne každá žena se narodila s postavou jako z přehlídkového mola. I když máte nějaké nedostatky, tak to vůbec nevadí, protože správně zvolený střih zakryje i faldíky na problémových partiích. Opticky vás dokonce dokáže zúžit.

Obraťte se například na pražský salon Brigit Boutique, který splní, co vám na očích uvidí. Ať už prahnete po dlouhých splývavých šatech s vlečkou, nebo nabírané sukni. Brigit Boutique kromě svatebních šatů na míru nabízí ještě výrobky americké značky Jasmine Bridal, a tím pádem je jediným dealerem dané značky v České republice. Sjednejte si schůzku a zajděte ze sebe udělat princeznu.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.