Super ceny prádla – 20% z podprsenek dolů!

Super ceny prádla – 20% z podprsenek dolů!

A je to tu znovu, přátelé! I během začínajícího podzimu řádí slevy, a tentokrát to není jen na sezónní zboží – ač je fakt, že zakoupit nyní plavky s 40% slevou se též může hodit. Tentokráte to však jsou slevy 20% na podprsenky. Tedy alespoň v tom případě, že za svůj obchod zvolíte Ráj prádla.

 

Slevy na spodní prádlo řádí o sto šest

Ráj prádla hlásí vyprazdňování skladů, potřebujete také nové spodní prádlo? Pokud ano, určitě nepřehlédněte tuto nabídku, neboť by pro Vaši peněženku nemusela znamenat žádné divoké výdaje. Slevy jsou prostě skvělá věc, co říkáte?

 

Objemné podprsenky 

podprsenkaVybírat můžete mezi podprsenkami klasických i větších rozměrů, které se často velice těžko shánějí. Ve skutečnosti se tyto slevy koncentrují především na dámy, které mají větší poprsí. Mezi nejoblíbenější podprsenky se rozhodně řadí podprsenka Gorsenia 838, kterou aktuálně pořídíte již za 608 Kč. A když zadáte při objednávce tento slevový kód SLEVA-ZY9NA-8IBRK, budete Vaše cena ještě o 200 Kč nižší.

 

Záruka vrácení peněz!

A i když s objednáváním spodního prádla z internetu bývaly v dřívějších dobách trošku problémy (zpravidla kvůli velikosti a následné reklamaci), nabízí proto Ráj prádla záruku vrácení peněz! To je fér, co říkáte?

 

Kompletní nabídku zlevněného zboží a více informací naleznete na www.rajpradla.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.