Styly krbů – vyberte si ten svůj

Nechcete do svého domu rozhodně nic obyčejného a tak se zaměřujete při výběru hlavně na design? Pokud ano, jistě vás zaujme, že dnes existují různorodé styly krbů. I vy máte jedinečnou možnost vybrat si ten, která vás zaujme na první pohled. A to jak s ohledem na design, tak i s ohledem na celkovou praktičnost, která taká přijde maximálně vhod.

Styly krbů – vyberte si ten svůj

Moderní krby

Tento segment patří mezi nejvšestrannější, a to především s ohledem na to, že nejenom dobře vypadají, ale jsou také praktické. Moderní krby vás zcela určitě zaujmou hlavně jednodušší konstrukcí, která se velmi dobře doplňuje třeba se zděnými poličkami, nebo nikami. Jednoduchý typ krbu, který ale rozhodně najde místo všude tam, kde se má párovat jak zajímavý design, tak pochopitelně i praktičnost.

 

Klasické krby

Osvědčená varianta hlavně tam, kde na vás stále ještě dýchá kousek historie. Typickým příkladem jsou třeba různé chaty a chalupy, stejně jako nemusí zklamat jak starší, tak i modernější roubenky. Pokud ve svém domě máte zájem o navození celkově rustikálního stylu, klasické krby v tomto zaručeně nezklamou. A to mimo jiné i díky zajímavým kamenným prvkům, nebo například i dřevěným římsám.

 

Nadčasové krby

Skutečně unikátní styl. To jsou slova, kterými můžeme toto řešení jasně charakterizovat. Nejenom proto, že jsou užívány i různorodé moderní materiály a jejich kombinace. Samozřejmostí jsou i různé méně tradiční tvary, umožňující i lákavé umístění v podstatě kamkoliv. Neopomíjejme ale ani to, že není problém volit krb třeba i v zajímavé pestré barvě. Do nejmodernějších interiérů jasná volba.

 

Středověké krby

Máte rádi minulost a v různých filmech, ale třeba i historických budovách obdivujete právě krby? Pokud to váš dům dovoluje s ohledem na styl, není problém podívat se do minulosti a vybrat si středověké krby, které samozřejmě vypadají jako historické, ale už respektují moderní trendy s ohledem na efektivitu, nebo bezpečnost.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.