Stavebnice Merkur může děti naučit zajímavé věci!

Stavebnice Merkur může děti naučit zajímavé věci!

Hraní je nejlepší, pokud se při něm mohou děti i něco naučit. Právě spojení hry a rozvoj dětských znalostí i dovedností přinášejí nové stavebnice Merkur. Oblíbené jsou jako školní pomůcky, ale jistě vaše dítka zabaví i doma. Co se děti mohou při hře s Merkurem naučit?

 

Poznají, jak to funguje!

Merkur to už dávno není jen stavebnice, ze které se dají vyrobit různé stoje či vozidla. Výrobci šli ještě dál a vymysleli nové Merkur sady, díky kterým se mohou děti naučit i celou řadu praktických dovedností a získat znalosti o tom, jak fungují různé fyzikální jevy.

 

M E2 elektronic umožňuje vyzkoušet si až 60 pokusů!

První sadou je stavebnice E2 elektronic, se kterou si děti mohou vyzkoušet až 60 různých druhů pokusů. Mohou například zjistit, jak funguje elektrický obvod, provést mohou i různé pokusy s rezistory, kondenzátory i diodami. Sada umožňuje sestavit i jednoduché či složitější obvody jako například tranzistorový spínač, blikače, bzučáky a zesilovač. Stavebnice navíc obsahuje i návod, kde jsou všechny pokusy do detailu popsány a vysvětleny.

 

merkur

 

M E1 elektřina, magnetizmus a jejich 88 pokusů

Druhá sada – E1 elektřina, magnetizmus nabízí ještě více. Děti mohou vyzkoušet 88 různých pokusů, které jim představí to, jak funguje elektřina a magnetismus. Zjistí, jak funguje například schodišťový vypínač, telegraf, derivační motor, ampérmetr nebo i galvanické pokovování a mnoho dalšího. I tato stavebnice obsahuje podrobný návod a popis všech jevů.

 

merkur

 

Obě sady jsou ideální školní pomůckou pro hodiny fyziky. Stejně tak ale mohou zabavit i vaše děti doma!

 

Více informací a další sady stavebnice Merkur najdete na www.svetmerkur.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.