Skvělé účinky spánku jsou obrovské

Skvělé účinky spánku jsou obrovské

Spánek je tou nejdůležitější součástí našich životů. Dokáže vás zbavit kruhů pod očima,vnést do vašeho těla pozitivní energii a zvýšit tak odolnost obranyschopnosti. Zbavuje stresu, zlepšuje paměť, zároveň přináší léčebné účinky všem lidským pochodům. Mnoho z vás určitě ví, jaké možnosti vedou k zajištění optimálních podmínek kvalitního spánku. Odpovídající matrace, rošty, rám postele, dokonale vyvětraná místnost a příjemná vůně jsou základními předpoklady k vytvoření skvělé strategie pro plnohodnotný spánek. Pojďme se podívat na to, o co vše se absencí těchto atributů připravujete.

Elixír mládí již známe

Hledat elixír mládí a opírat se při tom o substance nejrůznějších rostlin je jednou z možností, jak svou pokožku udržet v pevném a pružném stavu o poznání déle. Jednodušší a rovněž ekonomicky šetrnější způsob se však skrývá v pravidelném a dlouhotrvajícím spánku. Určitě nemusíme dvakrát zdůrazňovat, že lidé trpící poruchami spánku mají méně kvalitní život a naopak lidé, kteří v noci tvrdě spí a netrpí žádnou poruchou se těší celkově větší vitalitě.

Nejlepším lékem na záněty

Jakýkoliv zánět v těle poukazuje na oslabené nadledvinky, jejichž stav je úzce spojen se stresem, který je nadměrně vyčerpává. Záněty následně oslabují celkovou imunitu a kardiovaskulární systém. Záněty mají negativní dopady i na nemoci jako je cukrovka, předčasné stárnutí nebo artritida. Výzkumy potvrzují, že spánek kratší jak 6 hodin vyvolává vyšší krevní hodnoty a zánětlivých bílkovin než u lidí spících déle.

Spánek je důležitý i pro studenty

O spánku se dělají studie takřka po celém světě. Vědci se snaží přijít na všechna pozitiva a negativa spojená s kvalitou tohoto stavu mimo naší realitu, proto se v letech 2010 přišlo na fakt, že děti ve věku mezi 10 až 16 lety s poruchami spánku trpí špatným soustředěním se na školní látku. Špatná kvalita spánku tedy vede ke zhoršenému prospěchu ve škole.

Všechny tyto studie tedy jednoznačně vedou k tomu, že zajištění kvalitního spánku je opravdu tou nejdůležitější věcí našich životů. Síť specializovaných prodejen Prospánek.cz vám k vytvoření těchto ideálních podmínek napomůže jedinečným sortimentem v navýšené kvalitě, využijte skvělé předvánoční možnosti a zakupte svým přátelům nebo známým vkusný dárkový poukaz či dárkový balíček Prospánek.

darkove-poukazy-ps

 

 

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.