Škola sotva začala a už jí máte plné zuby? Tyto filmy vám na školu změní názor

Ano, domácí úkoly, testy a nedej bože nečekané zkoušení umí být neskutečná nuda, ale škola s sebou přináší i řadu výhod. Nejste schopni je v záplavě testů vidět? Tak tyto filmy vám v tom zaručeně pomohou. Například znáte film 10 důvodů, proč tě nenávidím? Pokud ne, tak to musíte určitě napravit. Už jenom kvůli Heathovi Ledgerovi a památce na něj.

Škola sotva začala a už jí máte plné zuby? Tyto filmy vám na školu změní názor

Příběh dvou sester Stratfordových je opravdu geniální. Sestry zná opravdu celá škola, i když se každá proslavila něčím jiným. Bianca je oblíbená a žádaná princezna školy, po které prahnou všichni kluci, zato Kat je násilnická dračice, které se všichni vyhýbají desetimetrovým obloukem a mluví s ní jen, když už opravdu nemají na výběr. Což je pro Biancu dost velký problém, protože jí  jejich otec nedovolí randit, dokud si někoho nenajde i Kat. Jenže copak by s takovou holkou někdo dobrovolně byl? Prý jen tehdy, kdyby už nebyly ani ovce, takže dojde na podplácení, čímž všechno nabude velice zajímavého dění.

A pokud už jste na vysoké, tak skvělým filmem z prostředí univerzity je nepochybně legendární Pravá blondýnka, kdy to typická barbína, ovšem ne s mozkem slepice, nakonec všem přeci jen pořádně nandá. Elle se vydala na práva na Harvard vlastně původně jen proto, aby se k ní vrátil její přítel, který ji opustil proto, že ji považoval za hloupou, ale nakonec získá něco mnohem lepšího, než je její expřítel. Po tom, co se na něj podíváte, zjistíte, že školní život není vůbec tak špatný. Dospělí možná budou mít chuť vrátit se i do školních lavic. Ale většinou jsou rádi, že jim po práci zbude čas na úklid a na nějaké sledování filmů ani nepomyslí. Pro toto existuje skvělé řešení – nechat vyčištění vašeho koberce na firmě A SERVIS LIPKA, čištění koberců a sedaček Praha 6 a hezky usednout k televizi se šálkem horké kávy.

Čištění fasád od graffiti, plísní. Výškové práce Praha 3

Vždycky jsem byla puntičkářka a musela mít všechno hezky do detailu podle mých představ. A úklid k tomu všemu samozřejmě patřil. Takže když nám nějaký idiot posprejoval venkovní zeď, tak jsem nehorázně vyšilovala. Byla jsem fakt neskutečně naštvaná. K naší smůle jsme neměli zdi chráněné antigraffitovým nátěrem, takže jsem věděla, že to bude finančně náročnější a bude kolem toho spousta práce, ale i tak to muselo zmizet. A pokud možno co nejdřív. Takže jsem si sedla k internetu a hledala nějakou firmu s dobrými recenzemi.

19129261 - human hand holding a graffiti spray can in front of a brick wall

Po přečtení všeho možného jsem si nakonec zvolila úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, výškové práce Praha 3, čištění fasád. Okamžitě jsem tam zavolala a domluvila se s nimi na nejbližším termínu. V domluvený termín pracovníci přijeli, na nic nečekali a pustili se do toho. Jsou to fakt neskuteční profíci. Graffiti odstranili tak, jak jen to šlo a světlounký stín po sprejích poté potřeli barvou, takže potom nebylo vidět už vůbec nic. Poté ještě na naše požádání ošetřili zdi antigraffitovým nátěrem, aby když se to stane znova, tak aby nebylo odstranění graffiti tak složité.

Každopádně službu odstraňování graffiti Brno určitě doporučuji. Celkově bych A SERVIS všem doporučila, protože dnes spousta domácností kvůli pracovnímu vytížení nemá na úklid čas. Tato firma za vás udělá vše, co patří mezi ty náročnější práce, protože mnohdy na to nemáme ani dobré prostředky. Vše nabízí za přijatelnou cenu, takže je to určitě jedna z nejlepších možností, jak věci ohledně úklidu vyřešit. My se na A SERVIS po naší dobré zkušenosti obracíme například s mytím oken a čištěním koberců.

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.