Šicí stroj domů? Ano!

Šicí stroj domů? Ano!
My máme šicí stroj, úžasné síly zdroj – dalo by se zazpívat. Šicí stroje to totiž již dávno nejsou jen „bručící mašiny“. V současné době zažívají šicí stroje velký návrat do českých domácností a přinášejí mnoho zajímavých funkcí a pohodlné ovládání. Uvažujete o jeho nákupu? Máme pro vás hned několik zajímavých tipů…

 

Široké možnosti využití

Moderní šicí stroje do domácnosti určitě patří. Pomůžou vám nejen při opravách oblečení, ale pokud budete šikovná a pečlivá, můžete si se šicím strojem vyrobit i celou řadu dekorací. Ušít můžete potahy na polštářky, dečky, přehozy a mnoho dalšího. Vše vás vyjde podstatně levněji, než kdybyste kupovala hotový výrobek v obchodě.

 

 

Singer přináší zajímavé modely

Velmi populární jsou v současné době šicí stroje singer. Tato značka nabízí celou řadu různých modelů za velmi příjemné ceny. Zajímavý je například šicí stroj Singer 7256 Fashion Mate, který umí 70 druhů stehů včetně pružných, overlockových a patchworkových stehů. Má také praktický pevný kryt, který chrání stroj před prachem a poškozením. Zaujme i svým designem – je potištěn kytičkami. Singer to jsou například i vysoce praktické celokovové stroje a mnoho dalších.

 

 

 

Janome nezůstává pozadu

Na předních příčkách žebříčku popularity  se drží i šicí stroje janome. Janome je japonská značka šicích strojů, které vynikají svou kvalitou. Všechny šicí stroje této značky mají celokovovou základnu, robustní konstrukci a vynikající patentované chapače. Janome nabízí šicí stroje pro občasné (domácí) ale i profesionální šití. Oblíbený je například model Janome 920, který mimo jiné vyniká i tím, že dokáže prošít až 8 vrstev materiálu.

 

Nabídka je mnohem širší. Vyberte si svůj šicí stroj, bude vás bavit.

 

Kompletní nabídku najdete na www.sici-centrum.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.