Sháníte instalatéra na čištění odpadu? Povolejte si čističe Viktora

Sháníte instalatéra na čištění odpadu? Povolejte si čističe Viktora

Pokud už vám nezabírá domácí čištění s pomocí drogistických výrobků, zřejmě bude ucpaná kanalizace nějakým horším způsobem. Pro čištění odpadu je mnohdy třeba nejprve použít revize videokamerou, abys zjistilo, zda není potrubí poškozené, nebrzdí volný průtok velké mechanické předměty, případně z jakého materiálu je odpad. Čistič Viktor je soukromý instalatér – Viktor Mrázek – který je schopen do Prahy a obcí ve Středočeském kraji přijet večer i o víkendech. A to prosím – zdarma. Zákazníci platí pouze za služby, nikoliv kilometry dojezdu. Veškeré práce se účtují totožně.

 

Za čištění kanalizace, odpadu i revizi videokamerou zaplatíte stejnou částku

Za jeden metr čištění odpadu, čištění kanalizace i revizi videokamerou zákazníci platí 120 korun za jeden metr. Je možné se samozřejmě domluvit na slevách a bonusech – například pro věrné zákazníky, za doporučení dalších lidí s problémy s kanalizací nebo za vyřešení havárie většího rozsahu. Důležité je, že firma Čistič Viktor působí jak v Praze, tak i vzdáleném okolí. Lidé s potížemi s odpadem si tak mohou zavolat instalatéra například z Kutné Hory, Kolína, Kladna, Kralup nad Vltavou, stejně jako z Černošic, Počernic anebo Jílového.

 

Čištění odpadu Praha a Středočeský kraj se provádí o víkendech i ve večerních hodinách

Nízké ceny za práci nejsou jedinou předností instalatérské firmy. Čištění odpadu Praha a Středočeský kraj se bez příplatku provádí ve večerních hodinách i o sobotách a nedělích. Zájemci o instalatérské práce, o čištění kanalizace či prosté revize mají přistavení pohotovostního vozu zdarma, jakož i expresní příjezd do jedné hodiny. Poctivě odvedená práce a spokojení zákazníci jsou pro firmu Čistič Viktor nejdůležitějším měřítkem kvality řemeslné práce.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.