S klasickou kuchyní budete stále „IN“

S klasickou kuchyní budete stále „IN“

Jelikož pořízení kuchyně je finančně náročná záležitost, je dobré vybrat si „nestárnoucí“ kuchyň, která bude vypadat dobře teď i za deset let. Pokud máte pouze omezený rozpočet, je dobré vybírat z klasických sektorových kuchyní, které patří stále mezi oblíbené pro jejich funkčnost, praktičnost a také jejich klasický vzhled, který nestárne.

 

Jedná se o dlouhodobou investici, proto je třeba si vše řádně promyslet a naplánovat. S plánováním Vám můžeme pomoci my vytvořením 3D návrhu, se kterým budete mít lepší představu o své nové kuchyně

 

Široký výběr sektorových kuchyně

V dnešní době už nemusíte platit drahého truhláře, aby Vám vyrobil kuchyň na míru. Můžete si sestavit kuchyňskou linku sami ze sektorových kuchyní, kterých je na trhu celá řada. Výhodou těchto kuchyní je, že si sestavíte kuchyňskou linku sami přesně podle svých představ a navíc za nízkou cenu. Výběr je opravdu široký – spousta typů skříněk, stylů a barev.

 

kuchyn

 

Nadčasové a oblíbené klasické kuchyně

Nemáte rádi „modernu“ a raději se přikláníte ke staré „klasice“? Klasický styl nikdy nevyjde z módy. Toto platí i v případě klasických kuchyní. Můžeme je tedy považovat za nadčasové a stále oblíbené. Klasické kuchyně se nejčastěji vyrábějí v různých dekorech dřeva nebo jednobarevné v bílé či vanilkové barvě.

 

sandraKlasická kuchyně SANDRA v bílé barvě

Představujeme Vám bílou kuchyňskou linku v klasickém stylu. Jedná se o sektorovou kuchyň Sandra, která skýtá rozsáhlou řadu skříněk všech typů a rozměrů. Díky její variabilnosti a funkčnosti patří mezi oblíbené kuchyně našich zákazníků. V této řadě najdete moduly, neboli jednotlivé skříňky, které si poskládáte sami tak, jak Vám to bude nejlépe vyhovovat. Vytvoříte si tak originální celek, kuchyňskou linku svých snů.

 

kuchProč právě bílou barvu?

Bílá barva patří mezi uklidňující a navozuje dojem čistoty. Navíc opticky zvětší danou místnost, ani malá kuchyňka v paneláku nemusí vypadat stísněně. Považujeme ji za barevně neutrální a proto ji můžeme doplnit jakoukoli barvou. Ať už místnost vymalujeme tmavou barvou nebo pořídíme tmavou pracovní desku či pouze vkusně a nápaditě oživíme barevnými doplňky, vždy bude tato kuchyně působit elegantně.

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.