Realistická dilda King Cock

Mezi zákaznicemi jsou stále oblíbenější realistická dilda. Mnoho lidí si však dildo plete s vibrátorem. Jaký je mezi nimi rozdíl a proč stojí za to se poohlédnout po realistickém dildu?

Realistická dilda King Cock

Vibrátor je vybaven vibračním motorkem a s jeho pomocí zvyšuje intenzitu prožitku při jeho používání. Dildo je vibrátor bez motorku, je tak pouhým modelem, avšak většinou mnohem věrnějším a u některých žen proto mnohem oblíbenějším.

Firma Pipedream, která se v segmentu výrobců těchto produktů právem řadí mezi elitu, nyní rozšířila svou rozsáhlou nabídku super realistických dild King Cock Line o další velikosti a novou barvu. Již od samého uvedení na trh v roce 2015 se dilda King Cock rychle stala světovým bestsellerem. Není divu, žádné jiné dildo na trhu se nepřibližuje jejich reálnému vzhledu, úžasnému pocitu a nepřekonatelné kvalitě.

Jsou vyrobena z hypoalergenního PVC, bez obsahu ftalátů a bez latexu. Dilda King Cock jsou k dispozici ve čtyřech barvách – tělová, hnědá, černá a opálená. Jejich rozměry se pohybují od 13 do 38 cm.

Ani neuvěříte, že jsou vyrobena z PVC – díky pevnosti a složení materiálu, spolu s texturami, složitým zdobením a dokonalým finišem, vypadají jako skutečný penis!

Každá žíla, každá prohlubeň, každý výčnělek a každý žalud jsou pečlivě ručně opracované.

Dilda King Cock jsou vyráběna v jednom z nejmodernějších výrobních závodů společnosti Pipedream v USA.

Tak, neváhejte a poznejte nová sexuální dobrodružství!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.