Proluxujte se s vysavači GORENJE k pohodovému úklidu

Není nic příjemnějšího, než právě uklizený byt. Existuje řada pomocníků, kteří nám s úklidem dokážou pomoci a zjednoduší tak život. Vždy je dobré úklid nepřehánět. Důležitý je správný postup. Ideální je postupovat od shora dolů a od oken ke dveřím. A samozřejmě krásně čistá podlaha je základ. Ať máte doma podlahu ze dřeva, vinylu, laminátu, nebo jste milovníci koberců vždy je třeba mít kvalitní vysavač.

Proluxujte se s vysavači GORENJE k pohodovému úklidu

Vysavač na různé druhy podlah je šikovný pomocník pro každou domácnost. Zbavíte se tak všech nečistot jednoduše a bez námahy. Vysavače Gorenje řady G FORCE vám to umožní.

Podlahový vysavač Gorenje VCEA22GLBU z řady G FORCE LITE je určen pro všechny typy podlah. Velice jednoduše se ovládá pomocí otočného knoflíku. Jedno tlačítko pro zapnutí a vypnutí a druhé pro navíjení 7metrového kabelu činí z tohoto vysavače skvělého pomocníka při běžném úklidu. S příkonem 700 W je vhodný pro suché vysávání tvrdých podlah i koberců. S tím vám pomohou i tři nástavce. Na sběr prachu a nečistot slouží papírové sáčky s kapacitou 3 litry. O jeho naplnění a potřebné výměně vás včas upozorní ukazatel naplnění sáčku. Vysoce účinný omyvatelný HEPA filtr dokáže eliminovat až 99,95 % jemných částic ze vzduchu. Zbavíte se tak roztočů a pylů, což ocení především ti, kteří trpí na různé alergie či astma. Díky teleskopické kovové trubici o délce 86 cm a akčním rádiem 9 metrů máte dostatek manipulačního prostoru, aniž byste museli neustále přepínat přívodní kabel z jedné do druhé zásuvky. Bezproblémový přesun po všech podlahách umožní 3 pogumovaná kolečka. Uskladnit ho lze jak vertikálně, tak horizontálně. Důležitou funkcí, kterou u tohoto modelu naleznete, je ochrana proti přehřátí motoru.

cena: 2 999 Kč

Vysavač Gorenje VCEA21GPLW z řady G FORCE PLUS je taktéž určen na všechny typy podlah, ale navíc zde naleznete aktivní nárazník pro ochranu těla vysavače a pogumovanou rukojeť. Oproti přechozímu typu je zde teleskopická hliníková trubice s délkou 90 cm, připojovacím kabelem 6 m a celkovým pracovním prostorem až 8 m.

cena: 3 690 Kč

Gorenje VCEA21GPRRCY z řady G FORCE PRO vás nadchne dalšími extra funkcemi. Možností zvolit si, zda budete vysávat do prachového sáčku nebo plastového kontejneru, který lze pohodlně vysypat. U obou je objem 3 litry. Ovládání je zajištěno pomocí TouchControl dotykového ovládání. Teleskopická hliníková trubice s délkou 90 cm a dlouhým připojovacím kabelem 8 m a celkovým pracovním prostorem až 10 m vám poskytnou maximum komfortu pro pohyb i po velkých prostorech.

cena: 3 990 Kč

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.