Přehlídka samozavlažovacích truhíků

Jaké by to bylo odjet na dovolenou a vědět, že je o vaše rostliny a bylinky řádně postaráno, aniž by k vám domů někdo musel? Ano, již žádné půjčování klíčů nebo hledání vhodné osoby, která by byla ochotná v době vaší nepřítomnosti pečovat o pokojové rostliny a bylinky.

Přehlídka samozavlažovacích truhíků

 

Veškeré starosti za vás vyřeší samozavlažovací truhlíky. Disponují důmyslným systémem, který e dokáže po celý čas vaší dovolené postarat o zálivku rozdělenou do pravidelných dávek. Podívejme se společně na nejžádanější samozavlažovací truhlíky na našem trhu.

 

Samozavlažovací truhlík Mareta

Právě elegantní kombinace spodního a vrchního dílu truhlíku Mareta umožňuje nepřeberné množství alternativ, které respektují specifické potřeby všech zákazníků. Tento typ truhlíku patří mezi vůbec nejoblíbenější, lze si vybrat opravdu z bohaté nabídky.

Koncept předkládá až na 49 barevných kombinací, čímž si vyberete skutečně takové, které skvěle zapadnou do přednastaveného interiérového designu. U truhlíku nechybí ani speciální otvory pro háky umožňující diskrétní zavěšení na parapet., zábradlí nebo balkon.

 Výstřižek

Samozavlažovací truhlík Berberis Duo

Představme si tento velkoobjemový samozavlažovací truhlík nesoucí název Berberis Duo.v nově vypracovaném designu. Uvnitř truhlíku objevíte dvě samostatné nádoby. Každá z těchto nádob nebo boxů disponuje otvorem pro opravdu pevné uchycení pěstovaných rostlin.

Rostliny tak budou mít v průběhu svého růstu nejen dostatečný přísun vody, ale i skvělou oporu. Prodává se ve třech barevných provedeních. Využívejte samozavlažovacího systému od společnoosti Plastia a nahlédněte pod rukáv moderního přístupu k pěstování pokojových rostlin a bylinek.

 

Pokud vás zajímají i další informace o samozavlažovacích truhlících, určitě navštivte prodejce na internetových stránkách http://www.plastia.cz/.

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.