Pomoc, kterou při pletení oceníte

Pomoc, kterou při pletení oceníte

Pletení patří v současné době mezi nejpopulárnější domácí práce. Při této činnosti si totiž báječně odpočinete a co víc – pokud vytrváte, jistě se na konci budete těšit z nádherného výrobku. Uvědomte si ale, že pokud má být vzhled výsledné práce dokonalý, je třeba nejen přesně dodržovat zavedené postupy. Důležité je, vybrat si správné pomocníky. My vám chceme představit ty, s jejichž pomocí můžete vykouzlit velice zajímavé věci…

 

Základ pro příjemné pletení

Pokud se chcete do pletení pustit, musíte si pořídit kvalitní jehlice. Výbornou volbou jsou jehlice vyrobené z plastu, protože na nich příze dobře drží. Plastové pletací jehlice jsou krásně lehké a lepší je, pokud mají na konci zarážku. Při jejich výběru si dejte pozor na velikost. Koupit si dokonce můžete i speciální kruhové jehlice či jehlice na ponožky. Pokud plete složitější vzory, nesmí vám ve výbavě chybět značkovač oček. Při pletení je také vhodné mít po ruce speciální špendlík na zachytávání oček.

 

 

Pletení bez jehlic je prima!

Pokud s pletením začínáte, nebo vás prostě nebaví se učit plést s jehlicemi, máme pro vás zajímavé řešení. Pořídit si totiž můžete i mlýnek na pletení. Velmi oblíbený je například mlýnek na pletení ADDI Express Profi, se kterým snadno vytvoříte dutinky i rovné díly. Tento mlýnek má dokonce LCD displej, který počítá upletené řady. Při práci jistě oceníte i mlýnek na pletení šňůrek z vlny. S ním snadno vytvoříte ozdobné šňůrky třeba na kabelku či svetr. Velmi zajímavý je také mlýnek na pletení ADDI Express King, který je vhodný na pletení dutých dílů nebo šálů na 22 nebo 46 jehlách. Pokud chcete do kouzel pletení zasvětit i děti, můžete jim pořídit mlýnek na výrobu šňůrky z příze s veselým designem.

 

Pokud si chcete pletení užít, podívejte se na www.sici-centrum.cz. Najdete zde všechny zmíněné a řadu dalších pomocníků, se kterými vám pletení půjde pěkně od ruky!
1 odpovědí na "Pomoc, kterou při pletení oceníte"

  1. Pingback: Smart obchod :: | Vyzkoušejte kvalitní pomoc

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.