Podzimní trendy v bydlení

Nejenom móda podléhá neustále se měnícím trendům. Barvy jsou na podzim v módě ve všech směr a naše domy a byty nejsou výjimkou. Vrací se i některé polozapomenuté dekorace a zdobné styly. Poradíme vám, jak si své bydlení zkrášlit podle letošních podzimních trendů a vnést tak do něj svěžest i trochu potěšení.

Podzimní trendy v bydlení

Barva pro tento rok? Hnědá!

Zatímco světu módního průmyslu vládne Marsala (bordó barva s kapkou hnědé, pojmenovaná podle oblíbeného sicilského vína), u těch bytových hrají prim všechny odstíny hnědé. Důraz je kladen na přírodní materiály, takže chcete-li si pořídit nábytek z masivu, je pro to právě teď ta správná doba. Vystačíte si i se solitéry, jako jsou dřevěné taburetky nebo sošky z tropického dřeva.

Náš tip: CACTUS 1 malý stojan na víno s půvabnou kresbou tropického dřeva suar ozvláštní vaši ložnice, chodbu i obývací pokoj. Díky svým jedinečný tvarům bude vypadat skvěle i tehdy, když zrovna žádné víno po ruce mít nebudete.

 

Ať žijí střapce!

Střapce a bambulky máme neodmyslitelně spojené s pletenými svetry od babičky. Vyvolávají v nás pocit hřejivosti a zapomenuté radosti z dětství. Pokud máte po babičce střapcový koberec nebo ozdoby na závěsy, určitě je oprašte, nadělají ještě spoustu paráda. Ale střapce si můžete i vyrobit – stačí vám k tomu vlna, trocha trpělivosti a případně i pěkný korálek. Střapce se dobře hodí k ozdobení polštářů, ale můžou klidně viset i z polic nebo z lustru.

 canon_pixma_ip2700_26_1200

Poddejte se hřejivosti kožešiny!

Kožešina je posledním letošním trendem, který uvítají všichni, kteří se doma rádi cítí pohodlně a příjemně. Hebká kožešina ale zdaleka nemusí upomínat jen na zámecká sídla. Pohrajte si s oblíbeným ethno stylem a vsaďte na doplňky z kozí kůže. Vypadají skvěle, snadno se udržují a doma je má navíc málokdo. Velmi dobře se dají kombinovat s nábytkem z teaku nebo jiného tropického dřeva, ale slušet jim to bude v každém interiéru. Však uvidíte sami!
1 odpovědí na "Podzimní trendy v bydlení"

  1. Jana  Leden 5, 2018 v 10:26 am

    Kožešiny jako interiérové doplňky jsou moc fajn. Asi bych z nich nepotřebovala celý koberec, ale třeba nějaké polštářky by byly moc fajn. Když se na nějaké koukám (třeba tady: http://moveup-fashion.cz/cs/14-interier ), tak už si úplně představuju, jak jsou hebké a jak krásně hřejou. 🙂

    Odpovědět

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.