Personalizovaná móda je velkou odpovědí na náš jednotvárný životní styl

Máte už dost módy kterou vidíte nejen na sobě, ale i na kamarádkách ve škole, kolegyních v práci a všude kolem nás? Máte možnost být originální a vybrat si jedinečné kousky personalizovaných doplňků, co podtrhnou váši osobnostl. Společnost Skinzone přináší na náš český trh novinku, která dobývá svět módy.

Personalizovaná móda je velkou odpovědí na náš jednotvárný životní styl

Doplňky v malých sériích, vyrobených a dokončených vždy podle přání zákazníka. Jak vysvětluje ředitel společnosti Skinzone , Petr Svoboda: „Díky tomu, že se společností Skinzone máme dlouhodobou zkušenost s tím, že zákazníci chtějí originální kryty na mobilní telefony, tablety a notebooky. Stejně tak jsme si v zahraničí i u menších výrobců zde v České republice ověřili, že velké nadnárodní řetězce neposkytují zákazníkům to, co momentálně hledají nejvíc. Tedy unikátní a originální módní kousky a doplňky. Rozhodli jsme se tak nabídnout , co jinde marně hledají. Tedy možnost ovlivnit, jak budou jejich oblíbené kousky pro denní nošení vypadat. Navíc podle průzkumů, které máme k dispozici, se bude personalizace módy dále vyvíjet a my chceme být u toho a to v rámci celého trhu EU. Již nyní přicházíme s novou technologií, díky které umožníme ženám nosit unikátní model za příznivou cenu. k tomu dáváme každé ženě možnost splnit si vlastní sen – stát se alespoň na chvíli módní designérkou.

Nově si pod hlavičkou Skinzone můžete zakoupit doplňky z té nejluxusnější italské kůže. Obal na knihu, cestovní pas, ikonickou Tote kabelku a další novinky, které jsou jedinečné potisky měst, která milujete, kde jste se poprvé zamilovala i která jste toužila navštívit.

Precizně zpracované kožené doplňky jsou přesně tím dárkem, který vás potěší. Navíc, pokud si vyberete, nebo navrhnete vlastní motiv. Více hledejte na www.skinzonefashion.com a www.skinzone.cz (ochranné kryty s vlastním designem, personalizované doplňky). Informace najdete na této stránce: https://we.tl/5zcLFqiuA4

 

Zde jsou informace o společnosti Skinzone

Firma Skinzone se výrobě ochranných fólií , skel Screenshield a dekorativních ochranných krytů na telefony, tablety a notebooky věnuje více než pět let. Při nákupu originálních potisků je možno vybrat si z téměř 900 nabízených návrhů, nebo jednoduše nahrát vlastní foto, obrázek,nebo grafickou malbu a počkat na zaslání výsledného dekorativního skinu několik dní. Cena dekorativních skinů je závislá na typu zařízení, na které jsou použity, u mobilních telefonů se cena základních skinů pohybuje okolo 200 Kč, v případě notebooků, tabletů a e-readerů se pohybuje kolem 350 Kč. Ochranné kryty na mobilní telefony jsou technologickou novinkoua a cena začíná na 499 Kč.

Ochranné fólie Screenshield™ (můžete si vybrat ze dvou typů: Screenshield™ standard nebo Screenshield™ Tempered Glass) , která snadno ochrání všechna vaše zařízení s dotykovým displejem , nabízí doživotní záruku a je jedním z nejlepších způsobů ochrany mobilních zařízení. Další informace naleznete na: www.skinzone.cz , www.screenshield.com
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.