Perly budou IN i na podzim! K mání jsou zajímavé variace!

Perly budou IN i na podzim! K mání jsou zajímavé variace!

Perly jsou stálicí na poli módy. Jejich třpyt a luxusní vzhled vypadá stylově při každé příležitosti. Perly se hodí na společenské příležitosti i na běžné nošení. Možností, jak se perlami ozdobit, se nabízí hned několik. Uchvátí perlové doplňky i vás?

 

Nemusí být jen bílé

perlový náhrdelníkPerly jsou charakteristické svou bílou barvu. Právě proto mají své odpůrce, protože bílá barva se nelíbí všem. Pokud patříte do této skupiny i vy, nemusíte zoufat, protože v současné době jsou na trhu i perly barevné, proti kterým už nejde říct vůbec nic. Doplňky z barevných perel vypadají prostě dokonale!

 

Fantazie je místě!

Dříve se nosily hlavně náhrdelníky z perel. Dnešní svět módy ale nabízí celou řadu jiných – možná zajímavějších možností. IN jsou hlavně výrazné náramky z perel, které tvoří tři řady perel a nejlepší je pokud mají ve svém středu ještě velkou perlovou ozdobu. Skvěle vypadá i perlový náramek s různými přívěsky. Oblíbené jsou samozřejmě i perlové náhrdelníky. Vsaďte ale spíše na ty méně nápadné. Stačí jedna řada perliček. Velkou zajímavostí jsou  potom rukavice s perličkami, které vypadají prostě úchvatně a hodí se právě pro sychravé podzimní i mrazivé zimní dny. Chybět by vám samozřejmě neměly ani perlové náušnice či perlové prstýnky. Hlavně o prstýncích platí, že čím výraznější, tím lepší.

 

módní doplněkmódní doplněkmódní doplněk

 

Kde sehnat?

Skvostné doplňky z perel nabízí internetový obchod modniradosti.cz. Najdete zde celou řadu zajímavých kousků, které jistě potěší. Kromě toho si zde můžete vybrat i další doplňky jako jsou pásky, náušnice, kabelky, šátky, šály, náramky, prstýnky a mnoho dalšího. Všechno zboží pochází z Anglie takže se můžete těšit na styl a kvalitu!

 

Koukněte se na www.modniradosti.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.