Od zašlé podlahy k dokonale čisté a levně. Mytí a čištění Brno

V našem bytě, který je už starší, jsme měli hrozné problémy s parketami. Už mají něco za sebou a nám se přestalo líbit, jak vypadají. Použili jsme vysavač, ale s tím jsme nějak zvlášť nepochodili. Použili jsme mop, ten také na moc dlouho nepomohl. A hlavně žádným způsobem jsme z podlahy nedokázali odstranit skvrny, které se na ní objevily bůhví odkud. Udržovat takovou podlahu je prostě náročné a my jsme to očividně nezvládali. Jenomže výměna parket by stála majlant. Existuje vůbec nějaké řešení? Tento článek píšu s tím, že ano.

Od zašlé podlahy k dokonale čisté a levně. Mytí a čištění Brno

V našem bytě, který je už starší, jsme měli hrozné problémy s parketami. Už mají něco za sebou a nám se přestalo líbit, jak vypadají. Použili jsme vysavač, ale s tím jsme nějak zvlášť nepochodili. Použili jsme mop, ten také na moc dlouho nepomohl. A hlavně žádným způsobem jsme z podlahy nedokázali odstranit skvrny, které se na ní objevily bůhví odkud. Udržovat takovou podlahu je prostě náročné a my jsme to očividně nezvládali. Jenomže výměna parket by stála majlant. Existuje vůbec nějaké řešení? Tento článek píšu s tím, že ano.

Řešením pro tento problém pro nás byla úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., strojové mytí, čištění podlah Brno. Žádné zkušenosti jsme s ní dřív neměli, a tak jsme zkusili slepou důvěru. Nejvíce nás zaujala cena, která ve srovnání s výměnou parket byla zanedbatelná. Naši pozornost si získalo také působení firmy v zahraničí a podle všeho velmi kvalitní metoda čištění podlah. Všude jsme četli na A SERVIS jen chválu.

Když pracovníci A SERVISU dorazili, už jsme měli vše připraveno. Nábytek byl odsunutý. Mohli se dát rovnou do práce. K čištění měli s sebou kotoučový stroj. Divila jsem se, jak ho dokázali dostat až k nám do třetího patra, bez výtahu. Jiní by jistě kleli a stěžovali si, ale tito pánové byli naprosto v klidu a v pohodě. Do práce se pustili ještě s úsměvem. Nevím, zda měli tak zázračné ruce, chemii nebo stroj, ale parkety dokázali vyčistit přímo dokonale. Pokud někdy budete hledat firmu na čištění podlah, neváhejte oslovit firmu A SERVIS. Její pracovníci dokážou divy.

Recept na domácí gumové medvídky. Jsou určitě zdravější než ty kupované

Což obecně tak nějak platí se vším, protože víte, co přesně do jídla dáváte a nemusíte se bát éček a dalších látek, které v jídle nemají co dělat. Navíc na medvídcích si rádi pochutnají nejen děti, ale i dospělí. Domácí gumové medvídky můžete připravit prakticky z jakékoliv ovocné šťávy. Použít můžete kvalitní džus nebo čerstvě vymačkané ovoce. Doporučit můžeme pomeranč, jahody, borůvky, maliny, ale také jablko, banán nebo třešně, záleží na tom, co je pro vás nejdostupnější.

11466431 - a person pulling a chewy, gummy candy off new carpeting.

 

Kromě běžného nádobí budete potřebovat formu na bonbony či pralinky nebo malé vykrajovátko ve tvaru medvěda nebo cokoliv jiného, záleží do jakého tvaru chcete právě malé bonbonky mít. K oslazení můžete použít libovolné sladidlo – cukr stejně dobře jako med či sirup. Pokud nechcete přidávat želatinu, můžete ji nahradit agarem. Zhruba na čtyři porce budete potřebovat 250 ml ovocné šťávy,1 lžíce citrónové, šťávy, 2 lžíce sladidla a 3 lžíce želatiny.

Všechny ingredience kromě želatiny dáme do hrnce a pomalu zahříváme. Jakmile se tekutina ohřeje, postupně přidáváme želatinu a stále mícháme metličkou. Pokračujeme, dokud směs nepřivedeme k varu, poté ji okamžitě sejmeme z plotny. Nalijeme do silikonových formiček. Pokud budeme medvídky vykrajovat, nalijeme hmotu například do pekáče. Podstatné je, aby tekutina dosahovala do výšky lehce přes půl centimetru. Hmotu potom dáme vychladit alespoň na tři hodiny. A potom můžeme vykrajovat dle libosti.

Ovšem si dávejte pozor, aby se vám hmota nevylila na koberec, protože to jde opravdu špatně dolů. Nicméně kdyby se už tak stalo, kontaktuje A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců Brno. Tato úklidová firma při čištění koberců dosahuje vynikajících výsledků a své služby nabízí i za dobré ceny.

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.