Neobvyklé sexuální praktiky vám mohou zachránit vztah

Neobvyklé sexuální praktiky vám mohou zachránit vztah

O tom, že základem spokojeného vztahu je pestrý a častý sex, není pochyb. Pravda, s přibývajícími léty vzrušení upadá, zato nuda a stereotyp jsou přítomny takřka stále. Vězte ale, že to tak nemusí být. Zařaďte do vašich společných chvil neobvyklé sexuální praktiky, vyzkoušejte erotické pomůcky.

 

Co je vlastně neobvyklé?

Pokud chcete partnera šokovat hrátkami, které jste dosud nevyzkoušeli, není třeba zacházet do extrémů. To, co je běžné pro jiné páry, může pro vás znamenat naprostou novinku a oživení sexuálního života a naopak. Sami víte nejlépe, co si s partnerem užijete a co je už mimo vaše hranice. Takže pissing, masochismus, případně sadismus klidně vynechte. Alespoň pro tentokrát. Velkým oživením se pro mnohé stává anální sex. Ten patří k tajným snům většiny mužů. Proč jej nedopřát i tomu vašemu? Erotická inspirace je k nalezení na internetu.

 

Tak trochu výměna rolí

Anální sex nemusí nutně poskytovat jen partner vám. Jde to i obráceně pomocí umělého nevibrujícího penisu. Dildo seženete ve více variantách. Skleněné, gelové, připínací, s přísavkou, nafukovací a podobně. Vyzkoušet můžete klidně i klasický vibrátor, nicméně pokud s análním sexem teprve začínáte, nevibrující pomocník bude lepší. Mějte připravený lubrikační gel a začněte objevovat mužský bod G.

 

 

Počáteční nervozitu rozeženete příjemnou masáží

V oblasti análního otvoru se nachází tisíce nervových zakončení, takže slastné pocity navodíte partnerovi i lehkou masáží, díky které dojde k žádanému uvolnění a naladění na nadcházející hrátky. Hlavně nespěchejte. Jestliže budete partnera stimulovat nejprve prsty, můžete použít speciální erotické náprstky. Ty bývají z latexu a na povrchu disponují výstupky k intenzivnějšímu dráždění. Super je kombinace orálního sexu spolu s masáží hráze, análního otvoru, potažmo prostaty. Dost pravděpodobně se anální sex u vás přesune z kategorie „neobvyklé praktiky“ do kategorie „obvyklé, žádané sexuální hrátky“.

Na webu sexshop RuzovySlon.cz najdete kromě široké nabídky erotických pomůcek i magazín s radami, tipy a návody, jak si užít sex s partnerem na maximum. Podívejte se na erotické videonávody. Na YouTube jich má tento sexshop už více než 1 000.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.