Nehtová modeláž zaujme na první pohled

Nehtová modeláž zaujme na první pohled

I když nehty zaujímají velmi malou plochu našeho těla, každý si jich všimne hned na první pohled. Proto je důležité, dopřávat jim pravidelnou péči. V žádném případě nemusíte být posedlé manikúrou, ani si nemusíte lak na nehty nanášet každý den. Avšak dostatek vitamínů, upravený tvar a péče o okolí nehtů se rozhodně vyplatí. Co nikdy nevyjde z módy, je klasická modeláž nehtů. Tedy opylované nehty do kulatějšího nebo lehce lopatkovitého tvaru, ozdobené jemným, přirozeným lakem na nehty.

 

S podzimem změňte i barvu laku na nehty

Léto se znenadání vytratilo, křiklavé a hravé letní barvy gel laků na nehty nebo laků na nehty Opi pomalu ustoupily podzimu. A protože je podzim tajemný a sofistikovaný, určitě neuděláte chybu, když ze sady na akrylové nehty uložené v krásném a praktickém kosmetickém kufříku použijete tmavě modrou, kterou nebude možno prakticky rozeznat od černé. Tmavé odstíny šedé, petrolejové a švestkové, nejlépe se zdobením na nehty v podobě malých třpytek se určitě do podzimních dnů také budou hodit.

 

Multichromatické barvy

Všechny ženy, pro které jsou nehtová modeláž, gel laky, UV lampy na nehty, brusky na nehty, razítka na nehty, zdobení nehtů, šablony na nehty opravdovou modlou, všechny ženy, které rády experimentují, měly by tu a tam vsadit na multichromatické barvy. Že nevíte, oč jde? Jedná se o barvy laků na nehty, které mění barvu podle úhlu dopadu světla. Záleží tedy na tom, pod jakým úhlem se na lak na nehty díváte. Pokud patříte mezi zastánkyně klasiky, rozhodně nepochybíte, když zvolíte lak na nehty tmavě červené barvy. Červené laky na nehty zůstávají totiž módní vždy. Mění se snad pouze svými odstíny podle ročních období. Pokud chcete, aby vaše nehty vypadaly dlouho přirozeně krásné, upřednostněte gel lak na nehty, který vydrží mnohem více než klasické laky na nehty.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.