Něco do dílny pro domácího kutila – dárky, které zaručeně potěší

S muži to není jednoduché, čert aby se v jejich přáních vyznal a to zvlášť, když je neumějí ani správně pojmenovat. Také si vás tatínek, dědeček nebo partner letos přeje od Ježíška „něco do dílny?“ Nezoufejte, společně odhalíme, co by se pod tímto tajemným souslovím mohlo skrývat, a ukážeme si ty nejlepší tipy pro domácího kutila.

Něco do dílny pro domácího kutila – dárky, které zaručeně potěší

Kutilova dílna je jakýmsi posvátným územím, kam mají ženy ve většině případů přístup zapovězen. Muži bývají neradi kritizováni za nepořádek a ještě mnohem hůře snášejí úklidové nájezdy do svého osobního prostoru, které my ženy v rámci mezidruhové výpomoci často pořádáme. Ale čekat půl hodiny s uvolněnou poličkou nad hlavou, než domácí kutil najde odpovídající nástavec na vrtačku také nepatří mezi vrcholné zážitky dne. Co tedy s tím?

dilensky_stul_mechanic_58546

Především musíte v nestřeženém okamžiku nakouknout do dílny. Dílenský pracovní stůl snadno poznáte, teď zkuste zatáhnout za jeho šuplík. Otevírá se stejně snadno jako u Vaší kuchyňské linky? Ne? Tak máte první tip na opravdu luxusní dárek – dílenský stůl, stačí jen změřit rozměry. A máte-li doma dlouhána, vězte, že existují dílenské stoly se stavitelnou výškou podnoží. Na pořádném dílenském stole by pochopitelně neměl chybět bytelný svěrák. Kromě tohoto ústředního bodu dílny by se v místnosti mělo nacházet i několik poliček na potřebné vybavení nebo praktická dílenská skříň či panel na nářadí. Nejsou tam? Pak máte vyhráno a o vánoční dárek postaráno. Teď už jen vybrat tu správnou velikost. Správná velikost je vždy ta maximální, která se vleze – jako když vybíráte trezor.

10913

P.S.: pokud jste mu snad již nějaké vybavení dílny nakoupila a v dílně je i přesto „bordel jako v tanku,“ urychleně vycouvejte, nalijte si sklenku červeného a smiřte se s tím, že máte doma zkrátka šikovného „bordeláře“, kterému by nepomohla ani celá četa stojanů. Bohužel. Kupte si raději na pohodlné popíjení nějaké módní křeslo a nakonec budete mít radost oba. Věřte mi.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.