Natřete to šmouhám i špíně!

Natřete to šmouhám i špíně!

Podlaha konečně uschla, ale moc velkou radost z toho nemáte. I přes vaše veliké úsilí se prostě neleskne, naopak jste zaregistrovala šmouhy, a dokonce sem tam i nějaká smítka. Takže vaše úmorná práce vyšla vniveč a vy byste se nejraději na celé vytírání příště vykašlala. Vzala kýbl i s mopem a mrštila vším někam do kouta. Anebo ještě dál! No možná by se vám na chvilku i ulevilo, ale podlahu by to za vás nevyčistilo a na drahou polovičku se pravděpodobně také spolehnout nemůžete.

A se špinavou podlahou vám hravě pomůže bateriový čisticí stroj FC 3 CORDLESS (cena 7 290 Kč), se kterým díky oddělené nádrži vytíráte stále čerstvou vodou. Podlahy jsou tak o 20 procent čistší než při používání běžného mopu. A nejlepší na tom je, že špíny se ani nedotknete, pouze vylijete obsah nádobek. To ovšem není jediné usnadnění celého uklízecího procesu! Podlahová myčka FC 3 CORDLESS je totiž velice kompaktní, takže jí snadno uskladníte a díky její štíhlé konstrukci a otočnému kloubu můžete podlahu snadno vyčistit nejen pod nábytkem, ale i v rozích a na hranách.  Výkonná lithium – iontová baterie zase poskytuje maximální volnost pohybu až po dobu 20 minut. Již nebudete závislá na zásuvkách a není potřeba neustále vyměňovat špinavou vodu za čistou. Navíc je zařízení vhodné pro všechny tvrdé podlahy, včetně parket, laminátu, nebo dokonce kamene i plastu a vše je do 2 minut zase suché. A díky rotujícím válcům se čisticí stroj pohybuje po podlaze téměř sám, takže vytírání vám půjde jako po másle.

Pokud vás zajímají nějaké zajímavé tipy na to, jak se vypořádat se špínou, mrkněte na www.svetcisteni.cz nebo www.karcher.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.