Naprosto čistá a zdravá sůl

Naprosto čistá a zdravá sůl

Když se vás zeptáme, jaké soli znáte nebo dokonce používáte, určitě si rozpomenete jen na několik existujících. Na prvním místě zazní kuchyňská sůl, kamenná sůl, sůl obohacená jódem a v neposlední řadě i mořská sůl, na kterou se pohlíží, jako na něco zdravého. Jediná zdraví prospěšná substance se nazývá himalájská sůl, která obsahuje 80% veškerých minerálů, které se na světě nacházejí. Himalájská sůl je naprosto čistý produkt s blahodárnými účinky na lidský organismus. Člověk se obejde bez jakékoliv soli, nejčistší se nachází v celeru, která naprosto vyhovuje všem lidským pochodům. Himalájská je hned na druhém místě a dá se s ní krásně dochutit jakýkoliv pokrm.

 

fotkyfoto 51532107 xsHimalájská sůl ochucená česnekem

Bio česneková himalájská sůl italská s jemně pikantním nádechem je skvělým dochucovadlem všech pokrmů, které jste zvyklý solit. Navíc uděláte i něco pro své tělo a odlehčíte svému kardiovaskulárnímu a cévnímu systému. Písek obsažený v kuchyňské soli nepříjemně dráždí cévy a vytváří v nich trhlinky. Proto raději vyzkoušejte naprosto nezávadnou himalájskou sůl v Bio kvalitě, která je vhodná i pro děti předškolního věku.

 

Kořenící směs s himalájskou solí

Himalájská sůl je v posledních letech stále oblíbenější a to nejen pro svou příjemnou chuť, ale i minerální látky. Právě z těchto důvodů se nabídka produktů neustále rozšiřuje. Pro opravdové gurmány se na trhu objevuje kořenící směs s přídavkem himalájské soli. Vůně orientu se tak může stát i součástí vašich pokrmů. Jde o vynikající dochucovadlo do všech asijských jídel. Určitě ji oceníte i při přípravě grilovaného masa nebo dušeného jídla. Himalájská sůl je vhodná pro celou rodinu bez rozdílu věku, oproti klasické soli nepřináší žádní zdravotní rizika.

 

Pokud vás produkty s himalájskou solí nebo sůl samotná zaujali, přejděte na internetové stránky prodejce na adrese www.knihydobra.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.