Na černé tečky pomáhá černá maska!

Vrána k vráně sedá, říká staré přísloví, ale u černých teček to neplatí. Tyhle nedokonalosti na naší pleti nás dokážou pořádně potrápit a denně se snažíme jim předejít nebo se jich úplně zbavit. Dobrým soupeřem pro černé tečky je černá maska. Ta jim nepomáhá, jak by se podle přísloví mohlo zdát, ale naopak nás jich účinně zbavuje.

Na černé tečky pomáhá černá maska!

Černé tečky jsou vlastně ucpané a nečistotami zanesené póry a za jejich vznik může celá řada faktorů. I při důkladném a kvalitním čištění pleti a návštěvách kosmetičky se tečkám málokdo z nás vyhne. Snažit se jich zbavit mechanicky, vymačkáváním, může vést spíše k jejich zanícení a ještě dalšímu zhoršení stavu pleti. Ideálním řešením je korejská černá maska, která aktivně nečistoty z pleti odstraní a zanechá ji čistou a bez nevzhledných teček.

Použití masky je jednoduché, stejné jako u jiných slupovacích masek. Na očištěnou a nejlépe navlhčenou pleť naneste masku v tenké vrstvě a nechte působit do zaschnutí, poté sloupněte. Černá maska je 100% přírodní a má opravdu černou barvu, obsahuje totiž aktivní bambucké uhlí. To funguje jako hloubkový čistič pleti, dokáže z ní vytáhnout všechny nečistoty a absorbovat maz. Ovesné extrakty pomohou během působení pleť zpevnit a vyhladit, grepový olej stáhne a zesvětlí póry a a provitamín B5 pleť vyživí, hydratuje a zklidní. Po sloupnutí masky je pak vhodné pleť ještě omýt vodou nebo tonikem a aplikovat kvalitní krém pro zvýšení pečujících účinků.

Účinná černá maska se stala oblíbenou u mnoha milionů žen po celém světě a další a další uživatelky objevují její zázračné účinky. Možná i proto se stala oblíbenou také pro falšování a na trhu tak můžete narazit na černé masky, které mají do originálu daleko a ani jejich účinky nejsou tak výrazné. Nakupujte proto u ověřených prodejců, jako je www.parfemy-elnino.cz abyste se vyhnuli zbytečnému zklamání a černých teček se opravdu zbavili.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.