Mrtvé moře speciálně pro muže

Mrtvé moře speciálně pro muže

Mezi mužskou a ženskou pokožkou existují zásadní rozdíly. Pánové mají tu výhodu, že se jim netvoří vrásky tak rychle, protože ztráta kolagenu je mnohem pomalejší. Navíc je mužská pleť mastnější – produkci kožního mazu totiž ovlivňuje hladina testosteronu. Muži ale mají na povrchu kůže nižší pH a menší potní a mazové žlázy. Aktivní látky z kosmetických produktů se vstřebávají právě zmíněnými žlázami, a proto musí být správně přizpůsobené složení výrobků pro pánskou pokožku, která potřebuje především zklidnit, hydratovat a čistit.

 

Mrtvé moře obsahuje více než 30 minerálů a stopových prvků, přičemž některé z nich nejsou v žádném jiném moři nebo oceánu. Minerály celkově zlepšují pleťový hydratační faktor (pH) a udržují tím optimální množství vlhkosti. Navíc posilují buněčnou membránu a zvyšují odolnost kůže vůči dehydrataci a škodlivým vlivům z prostředí (slunění, klimatizace apod.). Některé minerály jsou vysoce ceněné pro zklidňující účinky, jiné vyživují pokožku důležitými stopovými prvky a další aktivují cirkulaci krve a detoxikují.

 

 

Holení
Pravidelným holením tváře, často i každý den, dochází k podráždění a poškození hydrolipického filmu pokožky, který zajišťuje její přirozenou hydrataci. Mužská pleť je proto citlivější vůči agresivním vlivům vnějšího prostředí. Balzám po holení NevO Dead Sea SPA s příjemnou vůni moře má gelovou konzistenci a proto se velmi dobře vstřebává do spodnější vrstvy pokožky. Kromě minerálů z Mrtvého moře obsahuje luxusní kombinaci medu a heřmánku na zklidnění podráždění a okurkový extrakt, který příjemně zchladí a osvěží pokožku
 
holeníholeníholení

 

Minerální hydratační krém pro muže NevO Dead Sea SPA respektuje specifika pánské pokožky a je pro ni dokonale uzpůsoben. Krém je absolutně nemastný a díky vysokému obsahu minerálů z Mrtvého moře efektivně obnovuje přirozenou hydrataci pokožky a chrání ji před vysušováním. Obsahuje olivový a jojobový olej a také bambucké máslo, které má především významné hojivé účinky, zabraňuje vzniku jizev a přírozeně chrání proti UV záření. Aloe Vera a zmíněný jojobový olej zklidňují i tu nejcitlivější pleť, která trápí téměř každého desátého muže. Přecitlivělost bývá způsobená právě zanedbáním kvalitní hydratace po holení a sprchování, protože se ztenčuje přirozený ochranný film a hydratační krém je proto dobré používat pravidelně (nejlépe jednou denně, ráno nebo večer). Extrakt ze zeleného čaje a vitamin E, jsou známé přírodní antioxidanty, které nedovolí stárnout kožním buňkám, protože je udržují zdravé a bez toxinů. Díky praktickému kompaktnímu balení se dá krém snadno vzít sebou na cesty nebo třeba do posilovny.

 

 

holení

 

 

Čištění

Zvýšená produkce kožního mazu u mužů způsobuje, že je pokožka náchylnější k akné a ucpaným pórům. Pravidelné čištění by se proto mělo stát každodenním rituálem. Pěnivé pleťové mýdlo  NevO Dead Sea SPA je lehounká čistící pěna, která dokonale odstraní z pokožky všechny nečistoty a výrazně redukuje mastnotu. Aspoň jednou v týdnu dopřejte pokožce peeling, který odstraní všechny odumřelé kožní buňky a černé tečky, vyhladí pokožku a viditelně ji rozjasní. Navíc peeling zabraňuje zarůstání vousů. Pleťový peeling  NevO Dead Sea SPA kombinuje minerální krém a dva druhy abrazivních složek – malé krystalky soli z Mrtvého moře a drcená jadérka z meruňky. Pravidelnou masáží a působením přírodních minerálů dochází k prokrvení a k intenzivní stimulaci buněk

 

 

holeníholeníholení

 

 

Něco navíc… Deodorant NevO Dead Sea SPA obsahuje sůl z Mrtvého moře, která účinně zabraňuje pocení a funguje jako přírodní antiperspirant. Deodorant neobsahuje hliník, má lehkou vůni moře a nezanechává žádné skvrny na oblečení. 

 

www.nevo-spa.com

 

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.