Modestia s.r.o. – krásné oblečení pro české ženy!

Modestia s.r.o. – krásné oblečení pro české ženy!

Krev a mlíko – takové jsou české ženy. Chcete nosit krásné oblečení, ale to, které nabízejí v běžných obchodech vám nesedí? Máte ráda originalitu a chcete prvotřídní kvalitu? Potom není nic jednoduššího, než se obléknout do super kousků od Modestia s.r.o. Jejich oblečení překvapuje nejen zajímavými střihy…

 

Česká tradice jako známka kvality

Modestia s.r.o. patří mezi tradiční české firmy. Tato společnost se specializuje na výrobu a prodej dámského úpletového oblečení. Kousky, které se rodí v jejich dílně, rozhodně stojí za pozornost. Jsou totiž šity výhradně z kvalitních materiálů za použití moderních metod. Jejich velkou předností je i využití zajímavých technik zdobení, díky kterým vznikají na oblečení netradiční vzory.

 

modamodamoda

 

Pro běžné nošení i společenské příležitosti

V široké nabídce Modestia s.r.o. si na své přijde opravdu každá žena. Modestia s.r.o. nabízí moderní halenky, tuniky, šaty, trička, vesty, kabátky, bolerka i sukně a také bohatou nabídku oblečení pro společenské příležitosti nebo i noční prádélko. Jejich specialitou je potom módní oblečení pro plnoštíhlé (v nabídce je i oblečení v nadměrných velikostech), které rafinovaně skrývá přebytečná kila a také móda pro těhotné.

 

Zajímavé bonusy zpříjemní váš nákup

Modestia s.r.o. ví, po čem ženy touží. Váš nákup vám například zpříjemní nabídka dopravy zdarma, která platí při odběru zboží v ceně nad 1500,- Kč  s DPH nebo i různé akční slevy na vybrané kousky oblečení.

 

Oblékněte se stylově! Kompletní nabídku najdete na www.modestia.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.