Moderní sklo má mnoho tváří! Jaká se zalíbí vám?

Moderní sklo má mnoho tváří! Jaká se zalíbí vám?

Sklo je materiál, ze kterého umí šikovné ruce sklářských mistrů vytvořit skvosty, kterým není rovno. Sklo do interiéru rozhodě patří, a to nejen v podobě funkčních věcí jako jsou výplně dveří, oken apod. Sklo patří především do kuchyně a na stůl jako dekorace. Přinášíme vám přehled úžasných skleněných věcí a věciček, které překvapí provedením a potěší funkčností.

 

skloVtip a spojení dvojího

Úžasnou designovou a současně funkční záležitostí jsou speciální nádoby na dva druhy tekutin. K dostání jsou ve dvou typech provedení. Prvním typem je speciální láhev, která je určená pro servírování dvou druhů alkoholu. Má totiž dvě nádoby, jednu větší, uvnitř které se nachází druhá menší. Nádoby mají samostatný vývod. Tento speciální druh nádoby vypadá na stole opravdu efektně. Může mí i podobu věže – skvělým příkladem je Skleněná věž na alkohol Maják. Propojené doby je možné mít i v druhé variantě, která je určena pro uchování a servírování tekutin jako je ocet a olej. Hodí se na každý moderní stůl a existují v rozmanitých tvarech. Prohlédnout si je můžete na zde.

 

karafaKarafy, které mají styl

Vaši domácnost mohou také efektně doplnit moderní karafy. Nemusí to být jen obyčejné karafy z čirého skla. K mání jsou i karafy se zdobením v podobě skleněné postavičky, která vyrůstá ze dna. K mání jsou skleněné karafy s postavičkami golfisty, hasiče, fotbalisty a dalších. Můžete tak někomu udělat obrovskou radost.

 

Barometr jako velký efekt

Ze skla může být vyroben i barometr. Skleněný barometr je naplněn barevnou tekutinou, takže vypadá krásně. Stačí mu u vás doma najít jen vhodné místo. 

 

Objevte krásu skla i vy. Kompletní nabídku skleněných skvostů najdete na www.czechluxury.com
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.