Mobile Point Corporation a.s. pomohla zdokonalit pražskou ZOO

Mobile Point Corporation a.s. pomohla zdokonalit pražskou ZOO

Společnost Mobile Point Corporation a.s. se již řadu let specializuje na výstavbu velmi moderních obytných modulů, které jsou základem pro efektivní, ekologické a cenově dostupné bydlení. Umí ale mnohem více. Nedávno úspěšně dokončila zajímavý projekt v pražské ZOO…

 

Pro celoroční potěšení návštěvníků

Společnost Mobile Point Corporation a.s. se vrhla do pro ni netypického projektu, vše ale dopadlo skvěle. Díky chytrým materiálům, které společnost při realizaci staveb využívá a promyšleným postupům totiž mohla v pražské ZOO vzniknout zcela nová funkční budova, která lahodí oku ale výborně plní i svůj účel. Nová stavba, kterou společnost Mobile Point Corporation a.s. realizovala, slouží jako prodejní galerie společnosti Geotrade Bohemia a.s.  Jsou v ní také vystaveny minerály a fosilie, polodrahokamy a výrobky z nich -ty je možné zakoupit. Pro návštěvníky ZOO je nová stavba jistě zajímavým zpestřením a místem, kde se mohou na chvilku zastavit.

 

zoo

 

Nová budova má hned několik zajímavých PLUSŮ

Nová stavba v pražské ZOO má hned několik zajímavých prvků. První je ten, že vznikla ve spolupráci s akademickým architektem Jakubem Cajthamlem. Stavba je určena k celoročnímu provozu – bude v ní vždy příjemně, protože je vyrobena ze 100% ekologických materiálů. Použitému stavebnímu systému se říká „Platform-Frame“ – ten se běžně používá u klasických dřevostaveb. Zajímavý je i fakt, že díky nemožnosti přístupu těžké techniky do ZOO byla stavba sestavována na místě ze stěnových dílců na betonové pasy byly upraveny tak, aby se pod stavbou mohli volně pohybovat plazi a obojživelníci. Fasádu budovy potom zdobí odlitky zkamenělin, k jejich realizaci byla potřeba velmi pečlivá a přesná  práce – společnost MobilePoint Corporation a.s. vše ale hravě zvládla! Otevření stavby proběhlo 29. 6. 2012 a slavnostního přestřižení pásky se ujal herec a režisér Arnošt Goldflam.

 

zoo

  

Více informací o nabídce společnosti Mobile Point Corporation a.s. najdete http://mobile-point.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.