Mikiny Adidas překvapují nejen kvalitou…

Mikiny Adidas překvapují nejen kvalitou…

Značka Adidas je dnes již ikonou, která označuje kvalitní a pohodlné oblečení pro sport a volný čas. Adidas to je důkaz stylu a vybraného vkusu. Obliba této značky stoupá každý rok. Důvodů proto, je hned několik. Adidas to je kvalita, zajímavý styl a především bohatý výběr i pro ty nejnáročnější.

 

adiZnačka letos připravila v sekci mikiny opravdové lahůdky

Kvalita je u Adidas samozřejmě vždy na prvním místě, čehož jsou právě mikiny Adidas skvělým příkladem. Mají promyšlené střihy, takže dokonale padnou i při pohybu. Některé modely mají rozepínání na zip, jiné se oblékají přes hlavu. Nechybí praktické kapsy nebo kapuce. Vybrané modely jsou ušity z materiálu CLIMALITE COTTON. Tento materiál zaručuje vysoké pohodlí při tréninku i při relaxaci. Úžasný je v tom, že poskytuje teplo a současně efektivně odvádí pot od těla, jste tak v suchu a v pohodě.

 

Mikiny Adidas – nejlepší volba nejlepší celou rodinu!

Vybrat si může celá rodina. Všechny moderní ženy jistě zaujme nápadná mikina FIREBIRD TT LIP z kolekce adidas Originals. V její sytě růžové barvě budete vypadat dokonale. Skvěle vypadá i fialová mikina LONG HOODIE s prodlouženým střihem. Pro pány je připravena například „stylovka“ ORIGINALS FB TT, kterou je možné mít v zelené, černé nebo i červené barvě. Tuto mikinu zdobí i stylový stojáček. Adidas nabízí i mikiny určené pro specifické druhy sportu. Pro tenis byla stvořena například mikina TS ANTHEM J TEN. I dětem dělá Adidas velkou radost. Pohodlí i krásný design nabízí mikina LG RI FZ HOODIE z nové kolekce PERFORMANCE 2014. Tento model si děti prostě zamilují.

 

adiadi

 

Nabídka je samozřejmě mnohem bohatší…

 

Více najdete na www.adipro.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.