Luxusní ubytování v Krkonoších kombinuje půvab starých dob s nároky moderní dovolené

Hledáte ideální místo pro trávení volného času během dovolené? Rádi si užíváte zázemí vyhlášených skiaerálů, ale stejnou měrou si libujete i v procházkách nádhernou nedotčenou přírodou? Pak vyzkoušejte ubytování v některé z roubenek z dílny Martina Roubala v Černém dole v Krkonoších.

Luxusní ubytování v Krkonoších kombinuje půvab starých dob s nároky moderní dovolené

Jeho jedinečné stavby vás vrátí zpět do neuspěchané doby našich babiček. Stavěl je s láskou k  tradiční podkrkonošské architektuře a notnou dávkou osobní invence. Nikdy tak nebudete vědět, jestli je ta židle, na které jste se právě pohodlně usadili při nedělním obědě u masivního stolu, „pouhou“ dokonale autentickou kopií nebo skutečným originálem, který pan  Roubal objevil na některé ze zaprášených půd a s notnou dávkou citu ho zrenovoval.

 

Kouzlo dřeva si zamilujete

Právě to totiž Martin Roubal dělá – staví roubenky podle osvědčených vzorů, a to nejenom jako rekreační objekty ale také na přání – třeba jako rodinný dům. Celý koncept však s dovedností sobě vlastní vylepšuje a zefektivňuje. Chalupy například vždy staví za kamenných základech bránících vzlínání vlhkosti ze země a opatřuje je (díky moderním technologiím) i velkými okny, umožňujícími ničím nerušené spojení s okolní přírodou.

Zažijte roubenku na vlastní kůži

Přesvědčit se o tom můžete třeba v chalupě Ledárna, s interiérem vybaveným restaurovaným krkonošským nábytkem, starou náspí, kamennými stěnami a modřínovým šindelem na střeše. A samozřejmě nesmí chybět ani oblíbená kachlová kamna  pro chutné vaření a příjemné spaní za pecí.

Každý pokoj je zařízen originálně, k dispozici je 2x pětilůžkový apartmán a 2x dvoulůžkový apartmán s televizí a barem. Venku na vás pak bude čekat jacuzzi vířivka, sauna a krásná zahrada s jezírkem pro večerní potěšení. Podlehněte kouzlu roubenek i vy, dopřejte si báječnou dovolenou v jejích zdech a kdo ví – možná pak dostanete chuť postavit si i nějakou vlastní. A Martin Roubal vám v tom velmi rád pomůže.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.