Kosmetika Alcina pro krásnou a zdravou pleť

Kosmetika Alcina pro krásnou a zdravou pleť

Každá žena chce být krásná a proto také každá žena používá kosmetiku. Používáte ale tu správnou? Pokud se vaše pleť nadměrně mastí nebo naopak vysušuje, tvoří se vám akné nebo vás trápí jiné potíže, měla byste uvažovat o změně.

 

Řešení pro každou ženu

Správný krok ke krásné a zdravé pleti nabízí kosmetika značky Alcina. Značka Alcina totiž nabízí kompletní sortiment profesionální pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky. Špičková kosmetika Alcina uspokojí potřeba každé ženy, protože jednotlivé výrobky jsou uzpůsobeny jednotlivým druhům pleti.

alzina

Mastná, smíšená i suchá

Alcina nabízí například individuální péči pro mastnou pleť – přípravky řady pro mastnou pleť kosmetiky Alcina  vaši pleť pročistí a dodají potřebnou dávku vlhkosti, omezí tvorbu mastného filmu na povrchu kůže, zabrání tvorbě kožních nečistot a v neposlední řadě pleť zklidní. Speciální složení a výborné účinky má také individuální péče pro smíšenou a normální pleť. Tato řada vyrovná poměr tuku a vlhkosti, zabraňuje přemaštení střední části obličeje a tvorbě kožních nečistot a navrací pleť do přirozené rovnováhy. Kosmetika Alcina přináší řešení i pro suchou pleť – sem patří přípravky řady „T“, které dokáží efektivně dodat pleti vysoký obsah tuku a vlhkosti, a tím vytvořit účinnou ochranu proti vnějším vlivům.
 

 1    krem

 

Nabídka pro muže i ženy

Pod značkou Alcina se ale skrývá mnohem více než jen špičková pleťová kosmetika. Značka Alcina přináší na český trh také vysoce kvalitní vlasovou kosmetiku a to jak pro muže i ženy.

 

Kompletní nabídku špičkové kosmetiky Alcina naleznete na www.alcina-kosmetika.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.