Každý den se na svět víc usmívám

Každý den se na svět víc usmívám

„Je to pár let, co jsem si myslela, že svůj boj o život vzdám. Rakovina je asi strašákem pro každého z nás. Nechci ale popisovat, jak člověk v takový moment trpí. Jen chci dodat energii a životní elán všem, kteří se do takové situace dostali.

Již od puberty jsem byla holka jako lusk. Své mámě vděčím za hezkou postavu. Už v šestnácti jsem měla pěkné pevné dvojky, relativně dlouhé nohy a štíhlý pas. Sice míry 90x60x90 jsem nedosáhla, ale i tak jsem se klukům líbila a také jsme to pěkně využívala. Léta utíkala, po střední, vejška a já si na obdivné pohledy zvykla. Bylo pro mě samozřejmostí nosit obtažená tílka s hlubším výstřihem, kde jsem mohla prodat vše, co mě příroda nadělila. Ale jak to, tak chodí, není všechno zalité sluncem. Stačilo podezření, vyšetření u lékaře, operace a následná chemoterapie. Připadala jsem si jako mrzák, kterému vzali kus sebe sama. Když je vám mizerně, přijdete o prso, o vlasy, nějak se vám zhroutí celý svět. Myslíte si, že vše končí a chce se Vám to vzdát. Hnusíte se sama sobě a napadají vás hrozné myšlenky. Ještě že můj muž a moje rodina – máma, táta a sestra stáli při mně. Pomohli mi překonat ty nejhorší chvíle.

Nyní se zase cítím jako žena. Možná paradoxně mě to přimělo víc si tu ženskost užívat. Po plastice jsem zase krásná ženská, jak říká můj muž. I když mé původní prso mě občas jakoby chybí. Tahle hrozná zkušenost mě posílila. Víc si vážím svých nejbližších, jsem šťastná, když jsou zdraví a vděčná za každou chvilku s nimi. Každý den se na svět víc usmívám.“

Přichází růžový říjen, a i my chceme těmito kratičkými příběhy a dalšími kroky upozornit na problematiku rakoviny prsu a pomoci jí předcházet včasným vyšetřením.

Exkluzivní edice aku stěrky na okna Kärcher WV 2 Premium Pink Ribbon s designovými prvky v růžové barvě je vynikajícím pomocníkem při mytí oken. Zachovává je čistá a beze šmouh. Aku stěrka Kärcher je inovativní pomocnicí při úklidu. Díky její nízké hmotnosti, pouhých 600 g, se vaše ruce jen tak neunaví. Váš byt, dům, zimní zahrada či chata budou zářit čistotou a za zlomek času.

A navíc její koupí přispíváte 50 Kč na boj proti rakovině prsu nyní za výhodnou cenu 1490 Kč zde.

Mějte sílu a radujte se ze života.

Více na www.karcher.cz a další zajímavé příběhy našich blogerek a blogerů naleznete na www.svetcisteni.cz

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.