Jistota skvěle odvedeného mytí oken ve výškách – to jsou „Práce ve výškách Praha“

Jistota skvěle odvedeného mytí oken ve výškách – to jsou „Práce ve výškách Praha“

V naší kancelářské budově má sídlo několik významných společností. Jistě si tuto budovu vybrali mimo také proto, aby jejich firmy měly reprezentativní zázemí. Proto je kromě obvyklé údržby domu naším úkolem zajistit i čistotu prostor.

Jednou z úklidových služeb, kterou musíme zajistit, je mytí oken. S touto povinností jsme nedávno měli starosti. Úklidová firma, která se nám o mytí oken starala už několik let, přestala tyto své služby poskytovat. Museli jsme se poohlédnout po jiné, která by ji plnohodnotně nahradila.

Především jsme museli vyhledat někoho, kdo se zabývá výškovými pracemi, protože okna naší budovy nelze umýt klasicky, jsou na to příliš velká a těžká. Nakonec jsme kontaktovali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, mytí oken Praha, výškové práce, která se na mytí oken ve výškách specializuje. Má potřebné certifikace, vybavení a zaměstnanci jsou patřičně vyškolení.

Musím říct, že na mě jejich práce zapůsobila dokonce mnohem lépe než práce předchozí firmy, se kterou jsme byli také spokojení. Ale až teď jsme mohli vidět, jak pracují opravdoví profesionálové. Nikdy se nezpozdili s příjezdem, vždy se na ně můžeme spolehnout, svou práci odvádějí zodpovědně a velice kvalitně.

Okna umytá A SERVISEM vydrží mnohem déle čistá a po umytí se mnohem více lesknou. Vypadá to, že je to díky tomu, že používají takový trik – leštění na sucho. Nepoužívají žádná leštidla, která způsobují, že se na sklo přichytává prach. Leštidla za sebou také nechávají šmouhy. Oproti tomu leštěním na sucho bavlněným hadrem docílí vždy perfektního lesku a čistoty.

S novou úklidovou firmou jsme jednoznačně spokojení. Nemusíme na ně dohlížet a stejně máme vždycky jistotu, že práce bude skvěle odvedena.

 

Patří jablka k vašemu oblíbenému ovoci? Vyzkoušejte jablečná povidla

Barevný podzim není pouze pastvou pro oči, ale také pro naše žaludky. Na zahradách a tržištích tak nyní můžeme přijít k chutným a voňavým jablkům. Část z nich můžeme použít na výrobu jablečných povidel a uchovat si tak atmosféru teplého podzimu i na dlouhé chladné zimní dny, které si můžete zpestřit právě pochoutkami z těchto výborných jablečných povidel.

 

44971888 - photo of vacuum cleaner cleaning dirt on carpet. spring cleaning concept

Jsou výborná k mazání palačinek či lívanců, skvělé využití mají jako náplň do buchet a koláčů, ale jsou báječné i do jogurtů nebo na pečivo k snídani. Budete potřebovat zhruba dvě kila jablek, 600g krupice, dvě lžičky mleté skořice a 2 vanilkové cukry. Jablka pokrájíme na kousky, podlijeme troškou vody (cca 0,5 dcl), pokapeme citrónovou šťávou a necháme je rozdusit na malém plameni (můžeme i rozpéct) se špetkou nastrouhané citrónové kůry.

Během dušení mícháme, aby se nám nepřipálila. Když jsou jablka rozdušená, přidáme cukry, skořici a vše dohromady provaříme. Ochutnáme a popřípadě dochutíme, jelikož používáme různé odrůdy jablek, tak budeme potřebovat povidla například přisladit nebo přikyselit. Tato povidla jsou skutečně vynikající a jsou skvělou náhradou pro ty, kteří nemají rádi klasická švestková povidla.

Jen si dejte pozor, aby vám při vaření neskončil hrnec s povidly v kuchyni na zemi, nedej bože v případě, že tam máte koberec. Nejenom, že by byla škoda těch vynikajících povidel, ale také je s tím spousta práce navíc. Pokud se vám to přece jen stane, kontaktuje úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojové čištění koberců Praha 10, která vám koberec určitě zachrání.

 

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.