Jestliže nás v nejbližší době oslava narozenin manžela nebo tatínka, musíme mít už jasno v tom,co vše je potřeba zařídit a samozřejmě, jaký dárek koupit. Tady může ovšem nastat malý zádrhel, neboť ne vždy je to tak jednoduché. Koupit dárek pro muže může být někdy docela oříšek, zvlášť tehdy, má – li oslavenec doslova vše a nebo, když nemá žádného pořádného koníčka. V takovém případě se musíme spolehnout jen sami na sebe a na svou intuici.

Dárky se mohou rozdělit do několika skupin na praktické, romantické, potřebné a nudné. Do jaké skupiny bude patřit ten náš vybraný dárek záleží na okolnostech. Musíme vnímat nejen důležitost takového dárku pro muže, ale i jeho kvalitu a to samozřejmě platí i jeho originálním balení. Úplné fiasko totiž může být obyčejný dárek, který prakticky bude ležet někde na polici a bude na něj jen sedat prach, který někomu dáme v igelitové tašce s podotknutím, že jsme nesehnali ten správný balící papír.

Je třeba tak trochu oslavence znát, vědět jaké má koníčky, záliby a co si třeba dlouho přál. V současné době jsou velmi oblíbeným dárkem zážitkové poukazy prakticky na cokoliv. Může jít o roční jazykový kurz angličtiny nebo také speciální kuchařský kurz pro ty, co by chtěli zdokonalit své znalosti v oblasti gastronomie třeba o japonskou kuchyni, která se stala velkým hitem pro všechny gurmány. A co si budeme povídat, láska přece prochází žaludkem, takže tady budeme mít jistě pochvalu.

Hodně lidí rádo také cestuje. Není to ještě tak dávno, co jsme se museli doslova prosit o jakýkoliv výlet za hranice a dnes je možné vycestovat kam si vlastně budeme přát. Dokonalý výlet do Tater nebo Alp nám umožňuje také sportovat, lyže nebo běžky tedy s sebou. Ten, kdo má rád památky a rád prozkoumává místa, kde až doteď nebyl, může procestovat třeba celý svět. Možností je spoustu. Ale co když je náš milovaný velký sportovec? Tak to je přece báječné! Za prvé to není žádný pecivál a zadruhé se dárky pro tenhle tip mužů vybírá asi nejlépe. Na výběr je zde spoustu věsí, které se ke sportu přímo vážou a může jít také o styl oblékání. Hlavně bychom si ale měli dávat velký pozor na to, jakému sportovnímu klubu třeba fandí, protože bychom trapas v případě, že jsme mu dali dres AC Sparta Praha a on odjakživa fandil Baníku Ostrava, asi nepřežili.

Jestliže nás ale opustila fantazie a náš muž není ani sportovec a při pomyšlení na dlouhé cesty za poznáním se mu dělá mdlo, je tu ještě jeden kruh záchrany. Firma Manboxeo.cz přišla na trh se skvělým nápadem, který jistě potěší nejednoho muže a to bez rozdílu věku. Muži jsou odjakživa masožrouti (tedy ve většině případů) a jejich mlsný jazyk jen stěží odolá nejrůznějším dobrotám a lahůdkám z různých koutů světa. A tak se jako vhodný dárek pro muže nabízí možnost originální dřevěné bedýnky, která v sobě ukrývá vše, co může potěšit právě mužské chutě na něco dobrého. Delikátní francouzská terina s brusinkami, křepelka paní nadlesní nebo skvělý pečený kapr cibulář, ale také kvalitní pití jako například venezuelský rum Diplomatico nebo velmi oblíbený rum Zacapa, skotskou whiskey a jiné kvalitní typicky chlapské pití. Ovšem není to jen o chuti a mlsání. Tyto bedýnky jsou naplněny vším, co má dotyčný rád a jsou originální tím, že jsou potištěny osobním vzkazem, fotografiemi, přáním, ale také tím, že si tento dřevěný boxík musí každý oslavenec pomocí páčidla vypáčit. Jinak se do něj prakticky nedostane. A můžeme věřit nebo ne,ale i muži mají v sobě ďáblíka zvědavosti a o chvíle napětí a zábavy jistě nouze nebude.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno