Jaké spodní prádlo na ženách muži milují?

Že mají muži a ženy rozdílný pohled na spoustu věcí, vás zřejmě nepřekvapí – ale jak je to s výběrem dámského spodního prádla? Mají pánové stejný vkus jako dámy, nebo by své partnerky raději oblékly do něčeho úplně jiného?

Jaké spodní prádlo na ženách muži milují?

Muži nedají dopustit na sexy modely, ale většinou nejsou tak pohodlné jako dámské prádlo střídmějšího střihu. Zároveň si libují ve výrazných barvách a netradičních kombinacích. Ženy však mají jasno – pohodlí je mnohem důležitější než smyslnost, a proto preferují neutrální tóny, kalhotky zakrývající celé pozadí a podprsenky s plnými košíčky.

V souvislosti se spodním prádlem již proběhala celá řada průzkumů a výsledky byly téměř vždy shodné. Pánové touží po tom, aby partnerky nosily minimalistické kalhotky (tzn. střihy zakrývající jen nezbytné minimum) a krajkové spodní prádlo.

Dámské kalhotky Victoria’s Secret cheeky pink animal

Nemusíte však zoufat, protože i krajky však mohou být pohodlné. Stačí se zaměřit na správné značky, jako jsou CK, Victoria’s Secret či Molvy.

Z výše uvedených důvodů si většina žen nakupuje spodní prádlo bez pánského doprovodu. Rozdíly ve vkusu jsou patrné také v sortimentu podprsenek. Zatímco muži nedají dopustit na modely, které poprsí spíše odhalují, dámy si obvykle vybírají velké (a pohodlné) košíčky. A co se týče barvy, u mužů je jasným favoritem žhavá červená. Ženy mají raději bílou, černou a tělovou.

Rozdílných pohledů na sortiment spodního prádla jsou si naštěstí někteří výrobci vědomi, a tak zásobují trh novými modely s inovativními střihy. V praxi to znamená kombinaci pohodlí a přitažlivého vzhledu, což ocení jak ženy, tak i muži.

Dámská tanga Calvin Klein

Chystáte-li se po přečtení tohoto článku rozšířit svůj šatník o pár nových kousků, poohlédněte se po nich na www.trenyrkarna.cz. V nabídce prověřeného prodejce najdete levné spodní prádlo těch nejlepších českých i světových značek.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.