Jak zpomalit stárnutí

Stárnutí je proces, kterému neunikne nic na světě. Vše, co vzniklo, tak časem zanikne. Co však můžeme ovlivnit, to je čas, za který se stárnutí začne projevovat.

Jak zpomalit stárnutí

Stárnoucí tělo ztrácí schopnost likvidovat jedovaté látky, zpomaluje se metabolismus, vylučování, chůze, artikulace, zhoršuje se zrak, sluch, mozkové funkce.

 

Jak zůstat dlouho mlád

Čínská medicína zná souvislost mezi kvalitou pleti, zaneseným tlustým střevem a nefunkčními plícemi. Aby byla pokožka zdravá, je třeba čistit tlusté střevo a měli bychom se naučit správně dýchat.

Pokud chceme zůstat dlouho mladí, to znamená, že chceme oddálit nevyhnutelný proces stárnutí, tak musíme dodržovat jisté zásady. Pravidelně čistit tělo od zplodin látkové výměny. Při tom nám pomůže bylinný čaj Bylinářské koště, který odkyseluje a čistí krev. Střeva mechanicky vyčistí Francouzský zelený jíl, tzv.“kartáček na střeva“. Kúra trvá 21 dní a je vhodné ji 4 x ročně zopakovat.

Stárnutí urychluje překyselení organismu

Překyselení těla se může projevit jako vyrážka na obličeji, akné, nekvalitní pokožka, celulitida, otoky, obezita. To je viditelné. Překyselení se projevuje i skrytě, jako záněty, bolesti, únava, poruchy tlaku, revmatismus, dna, alergie, rakovina. Překyselení má vliv na psychiku a projeví se v náladovosti, poruchách chování u dětí, neschopnosti učit se, pamatovat si a spojovat souvislosti.

Pomůže odkyselení organismu

Odkyselení je klíč k regeneraci vyčerpaného stárnoucího organismu. Buňky obdrží ze Zásadité směsi MINERALY zásadotvorné minerály vápník, hořčík, sodík a draslík. Minerály začnou okamžitě neutralizovat kyseliny, které způsobují záněty, nemoci, stárnutí. Všechny procesy probíhají ve vodě. Zásaditá směs je nápoj, kterým dodáme kromě minerálů právě tolik potřebnou vodu.

 

Co zrychluje stárnutí

Proces stárnutí urychluje stres, nesprávný životní styl a životospráva, nedostatek pohybu, kouření… Odbourat stres a jeho kyselé projevy je možno bylinkami. Blahodárně na psychiku a stres působí Šišák bajkalský, skromná bylinka, která zlepšuje odolnost vůči stresu, posiluje spánek, regeneruje játra a snižuje cholesterol.

 

Vitaminy pro zdraví

Zdravé a vitální tělo potřebuje dostatek vitaminů. Přestože bychom při dodržování zásad zdravé a vyvážené stravy měli mít dostatek vitaminů a minerálů, tak nám chybí. Může za to vyčerpaná půda a životní prostředí. Pomohou doplňky stravy. Vitamin VITAL B+C komplex doplní vitaminy nezbytné pro normální metabolismus, imunitu, snížení míry stresu, únavy a vyčerpání, posílí nervovou činnost a krvetvorbu.

Chůze regeneruje

G. M. Trevelyan říká: „Máme dva lékaře. Svou pravou a levou nohu.“ Tak se vydejte do přírody, prodýchejte plíce, vyčistěte hlavu a odbourejte stres.
1 odpovědí na "Jak zpomalit stárnutí"

  1. Radka  Srpen 30, 2017 v 7:21 pm

    Zelený čaj je super, také každý den piju. Jinak ještě používám na vrásky toto – https://www.lekarnasporilov.cz/Pece-o-telo/Telova-kosmetika/FC-Rapidoceutical-30ml-emulze-proti-vraskam.html také super věcička.

    Odpovědět

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.