Jak vyřešit přítelovu neustálou chuť na sex

Známe to snad všechny. Přijdeme unavené z práce, nic se nám nechce dělat, máme chuť se jen válet u televize a jíst zmrzlinu. Do toho přijde přítel/manžel a už je na něm dokonale vidět, co bude chtít. Jsou dvě možnosti. Buď mu vyhovět a být ze sexu otrávená nebo mu říct, že nic nebude.

Jak vyřešit přítelovu neustálou chuť na sex

Takové situace jsou často důvodem partnerských hádek. Chlapi nedokážou pochopit, proč na to nemáme chuť, a nám zas nejde na rozum, že na to mají chuť pořád a jsou tak sobečtí. A sobeckost zabíjí partnerské vztahy.

Potěšit by vás mohlo, že v tom určitě nejste sama. Bez nálady se milovat prostě nejde a denně tenhle problém zažívá spousta žen. Jak to řeší?

 

Jak to řeší ostatní

Trochu jsme zapátrali po internetu a přišli jsme na jednu zajímavou věc. My ženy jsme tak důmyslné, že jsme vymyslely způsob, jak dopřát svému protějšku sex kdykoliv se mu zlíbí, aniž bychom se při tom musely přetvařovat a přemlouvat k výkonu. A není to žádný podfuk, pánové jsou taky spokojení. Vlk se nažere a koza zůstane celá.

Řešení hledejte v sexshopu, jmenuje se umělé vagíny. Není třeba se děsit, jsou to takové malé elegantní pomůcky v různém provedení. Některé jsou vyrobené tak šikovně, že ani není poznat, k čemu slouží, některé umí vibrovat. Příjemné jsou snad všechny varianty, pánové sice přiznávají, že to není jako skutečná žena, ale je to zase něco jiného. Pocity slasti jsou trochu odlišné od pravého sexu, avšak podle toho, co všichni tvrdí, stojí za to.

Pobavilo nás několik recenzí v sexshopu Sexshopp.cz. Nejvíc se nám líbila asi tahle s titulkem „Jako by mi kouřila mimozemšťanka“:

„To byla teda jízda! Každej chlap by měl tuhle věc mít, mění to způsob, jakým uvažuju o rozkoši. Není to vůbec jako sex. Sex je v mnoha ohledech lepší, ale tohle zařízení poskytuje něco, co vagína prostě nedokáže. Je to skoro jako by vám nějaký mimozemský stvoření dělalo dobře a je to úžasný. Mám jenom 15 cm a byl jsem schopnej dosáhnout až na konec. 13 cm je pravděpodobně minimum, co potřebujete, abyste si užili tu úžasnou kulatou věc na konci.

Ale zase jsem trochu objemnější, takže necítím moc sání, ale tyjo tahle věc se dá mačkat, dokud se vám netočí hlava! To sání je stejně přeceňovaný (podle mě).“

V sexshopech se dají sehnat nejen umělé vagíny, ale třeba taky zadečky nebo pomůcky na masturbování ve tvaru pusy. Vůbec se hraček nebojte, mohou vám ozvláštnit i společné milování. A když bude partner proti, dejte mu přečíst recenze na Sexshopp.cz. Všichni pánové jsou nadšení z toho, jak jsou umělé vagíny úzké, jaký je to úžasný pocit a jak je to super, když je jejich holka štve.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.