Jak vybrat vhodnou dovolenou? Vsaďte na srovnávací portály!

Jak vybrat vhodnou dovolenou? Vsaďte na srovnávací portály!

Výběr dovolené je vždy běh na dlouhou trať, pokud se chceme podívat do neznámých míst nebo do zahraničí. Oblíbená chalupa v Krkonoších je sice sázka na jistotu, ale jednou za čas si chce každý z nás užít dovolenou tam, kde ještě nebyl. Najít pak tu nejvhodnější podle našich představ může být dost náročné.

První komplikací bývají rozdílné představy jednotlivých účastníků dovolené a to zvlášť, pokud se jedná o rodinu s dětmi. Tatínek by rád na kola do hor, maminka chce do tepla k moři a děti by nejraději trávily čas s kamarády. Svou roli hraje i typ ubytování, zda dáte přednost kempu a romantice pod stanem nebo preferujete luxusní hotel s plnou penzí. A do třetice pak také záleží na cílové destinaci, tedy jestli chcete strávit dovolenou v republice, nebo se vydat do zahraničí. Pokud všechny tyto otázky už máte vyřešené a shodli jste se, jak by měla vysněná dovolená vypadat, je na čase začít hledat.

Listování katalogy jednotlivých cestovních kanceláří má své kouzlo, často ale obsahují jen úzký výběr možností a málo informací. Mnohem snadnější je hledat dovolenou na www.cklub.cz s pomocí jednoduchých filtrů a jistotou rychlých a přehledných výsledků. Jednoduše si zadáte zemi a počet dní, upřesníte typ stravování a jedním kliknutím máte k dispozici nabídky různých cestovních kanceláří na jednom místě. Pak už můžete vybírat podle ceny nebo si prohlížet fotografie a pročítat upřesňující informace.

Výhodné nabídky jsou často i last minute, tedy na poslední chvíli, a tak pokud jste trochu flexibilní, můžete si moře užívat třeba už příští týden. Některá letoviska pak mohou dokonale splnit požadavky všech členů rodiny, protože jejich poloha umožňuje jak koupání v moři, tak cyklistické výlety do okolí i hor. Záleží už jen na vás, kam se chcete podívat a na jakém místě tento rok budete trávit svou dovolenou.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.