Jak na profesionální péči v pohodlí vaší koupelny?

Krásná hříva není zadarmo. Krátké, dlouhé, rovné, vlnité, suché, mastné, jemné, husté… kvalitní péči si zaslouží všechny typy vlasů. Profesionální kadeřnický salon v domácích podmínkách jen těžko nahradíte, ale i tak můžete dosáhnout pozoruhodných výsledků. Kromě dobré vlasové kosmetiky budete k dokonalé úpravě vlasů potřebovat i některé další pomocníky, jako je kulma, fén nebo žehlička na vlasy.

Jak na profesionální péči v pohodlí vaší koupelny?

fénU fénu, nebo chcete-li vysoušeče vlasů, je důležité, aby měl dostatečný příkon. Čím vyšší příkon, tím silnější bude proudění vzduchu, a tím rychleji si vlasy vysušíte. Máte-li husté vlasy, rozhlížejte se po fénech, s příkonem kolem 2000 W. Kromě příkonu byste si měli všímat i možnosti nastavení rychlosti foukání a možnosti nastavení teploty. Tím eliminujete riziko přesušení nebo přepálení a ničení vlasů.

Pro některé ženy jsou kulmy na vlasy nebo žehličky na vlasy každodenním pomocníkem. Jiné ženy po nich sahají jen při výjimečných příležitostech, kdy jim na svém vzhledu obzvláště záleží. A není se co divit, během několika minut tak mohou výrazně změnit svůj vzhled. Z rovných vlasů vytvořit okouzlující lokny nebo naopak z neposlušných kudrlin získat krásně kulmahladký, rovný a lesklý účes.Kulmy na vlasy můžou být v několika variantách –klasické, kónické, nebo třeba kulma na vlasy s výměnnými nástavci nebo horkovzdušné kulmy, která nahradí i fén. Každý druh tvoří trochu jiné vlny. Horkovzdušná kulma na vlasy vytvoří vzdušné a velké vlny, které dodají vašim vlasům objem, kónická kulma je vhodná především pro menší lokny, a kulma s výměnnými nástavci je praktická 5_CF3710OPP5především na cesty, kdy si s sebou nemusíte brát zvlášť ještě žehličku.Novinkou na trhu je zcela nový automatický natáčecí systém, který přizpůsobí teplotu a čas natáčení tak, aby výsledné vlny byly dokonalé a vlasy chráněné. INSTANT CURLING SYSTÉMsám automaticky natáčí vlasy a vytváří okouzlující vlny během okamžiku.Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ, vždy byste měli při výběru konkrétního přístroje dávat pozor na několik základních bodů, které jsou pro bezpečné používání klíčové.

žehličkaDůležitou roli, jakpro kulmy na vlasy, tak i pro žehličky na vlasy hraje možnost nastavení teploty, kdy tak máte možnost zvolit teplotu přímo pro svůj typ vlasů a nemusíte mít strach, ze zničení vlasů. Nejšetrnějším materiálem pro kulmy i žehličky na vlasy je teflon, keramika, sklokeramika nebo mramor. U levnějších typů bývají použity kovové destičky, ale ty mohou vlasy snadno poškodit.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.