Inspirace barvami v módě

Inspirace barvami v módě

Stárnout lze s elegancí, jak to dokládají mnohé filmové a hudební hvězdy červeného koberce. Nejde ani až tak o to, že oni si mohou dovolit různé chemické procedury, které jim jejich stárnutí trochu pozdrží, mnohem více je totiž důležitý váš vlastní přístup. Když chcete vypadat mladší, nemusíte si oblékat vyzývavé oblečení, které se pro ženu vašich zkušeností nehodí, stejně tak líčení nemusí všechny vrásky zakrýt.

Kromě nutnosti pojímat toto celé jako součást života, je ale možné do boje proti stárnutí nasadit ještě některé zbraně a to úsměv a barvu vlasů. I když se to nezdá barva a střih vašich vlasů dává vašemu obličeji určitý výraz a styl, který může být mladší, než by kdo hádal podle čísla ve vaší občance. Na tohle přišly i ony známé osobnosti, od kterých vy se nyní můžete inspirovat a prokouknout. Barva vašich vlasů by měla vycházet z vašeho tónu pleti.

 

Růžová pleť

Pokud je vaše pleť s růžovým nádech stejně jako ta Julie Robertsové, mladě budete vypadat stejně jako tato hvězda v medovém odstínu. Nevolte barvu, která je příliš tmavá nebo světlá či s přílišnými odlesky do červena. Vhodná je jemná zlatá až medová s nádechem do zrzava.

 

Bledá pleť

V případě, že vaše tvář je bledší, nechte se inspirovat od Julianne Moore a vyzkoušejte na sobě zrzavé či jemně červené tóny. Bledému obličeji prospěje živelná barva vlasů, která bude zrcadlit světlo a celkově vás omladí.

 

Olivová pleť

Olivovými tóny pleti se v showbyznysu může pochlubit například Demi Moore, která nosí jedině černé vlasy. Nejen tím si udržuje stále mladiství vzhled a jiskrný pohled. Pokud je vaše pleť také snědší tedy tzv. olivová, vyzkoušejte přirozenou černou, která vašemu vzhledu dodá mladost.

 

Přirozená šedá či bílá

Jestliže ale vaše vlasy přirozeně ztrácejí barvu a stávají se šedými nebo bílými, buďte přirozená a nechte tento proces postupovat. Stárnou s grácií je krásné, protože přirozená žena, která je se svým vzhledem spokojená, je krásná. Na červeném koberci v krásných šatech vám toto může dokázat například Helen Mirren.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.