S mými dětmi musím být neustále ve střehu, když chvilku nedávám pozor, hned něco vylijí, převrhnou, rozbijí… Takhle nějak nedávno vznikl flek na koberci. Děti dostaly od babičky čokoládu, chvíli jsem se na ně nedívala, věnovala se tchýni a už si spokojeně patlaly rozteklou čokoládu po koberci.
Už jsem si na podobné „nehody“ zvykla. Když jsou pak děti z dosahu, tak se pouštím do čištění. Ale skvrna od čokolády, to už je docela těžký kalibr. Jako obvykle jsem si vzala šampón a houbičkou jsem se snažila skvrnu vyčistit. Jenomže to snad bylo ještě horší. Skvrna se zvětšila, protože jsem ji rozetřela ještě dál a možná i hlouběji.
Takhle to nešlo, skvrna byla na dobře viditelném místě, musela jsem ji nějak odstranit. Když jsem hledala na internetu tipy na čištění, připletl se mi k tomu článek o firmě A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců a sedaček Brno, která si s podobnými skvrnami poradí. I její zákazníci vypadali spokojení, psali, že čištění provádí strojovou metodou, kdy se intenzivním kartáčováním zapracovává čisticí chemie do koberce a spolehlivě tak odstraňuje nečistoty a to hloubkově. To se mi líbilo, a tak jsem do firmy zavolala.
Za pár dní mě navštívili zaměstnanci firmy a předvedli mi, jak má vypadat pořádné čištění. Když jsem viděla značkovou chemii, kterou na koberec nanášeli, přišlo mi k smíchu, že jsem se koberec snažila vyčistit šampónem. O čištění skvrny houbičkou už ani nemluvím, to se s kotoučovým strojem nedalo vůbec srovnat. Výsledek čištění mluvil za vše, skvrna byla ta tam, koberec navíc krásně voněl a celkově se rozjasnil. Byl taky mnohem načechranější než předtím. Prostě paráda. Nepochybuji, že moje děti vytvoří další skvrny, ale teď už budu vědět, co s nimi. A SERVIS mi určitě pomůže.
Profesionálové na čištění a impregnaci podlah v Brně
Vlastním menší hospůdku, kde je krásná dřevěná podlaha, ale bohužel už docela špinavá a opotřebovaná. Jednou jsme se celý personál před otevírací dobou sešli s tím, že ji pořádně vyčistíme, ale vůbec se nám to nepodařilo. Byla jsem z toho špatná, protože jsem opravdu novou podlahu pořizovat nechtěla. Ale pak mi jeden kamarád poradil, že na čištění podlah je vynikající firma A SERVIS LIPKA, voskování, čištění, impregnace podlah Brno, že mu její pracovníci zrenovovali podlahu u něj na chalupě.

Neváhala jsem proto ani na chvíli a hned ji kontaktovala. S pracovníky jsme se domluvili na termínu, kalkulaci a ostatních náležitostech a oni v daný den přijeli. Použili dva druhy chemie, kdy jim pod první chemií nečistoty nepustily, ale pod druhou už ano. Důkladně vše kartáčovali kotoučovým strojem a pak podlahu setřeli. A já jim jsem hrozně moc vděčná, protože se jim opravdu povedlo podlahu zachránit. Byla nádherná, jako nová, nikdo by na ní nepoznal, že je tam roky. Potom mi pracovníci doporučili, abych ji takto důkladně nechala čistit alespoň jednou za rok.
Příště se jim ozvu znovu, protože se službou čištění podlah Brno jsem hrozně moc spokojená, a tak potřebu obracet se na někoho jiného opravdu nemám, protože u A SERVISU mám do budoucna záruku dobrého výsledku. Navíc zaměstnanci byli velmi milí, zdvořilí a profesionální, což se mi už dlouho nestalo, že bych narazila na firmu, která má tak příjemný personál, který má slušné vychování a nejdou jen co nejrychleji udělat svou zadanou práci. A cena byla také přijatelná, prostě hodně muziky za málo peněž, alespoň podle mého názoru, když vezmu v potaz kvalitu služeb.















